Deltagerliste til TeamGym
AFLYST - Talentrækken SM - 2. runde mini/junior - d. 25-04-2020 - 26-04-2020
Mini - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF TMP 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Eskilstrup G & IF TMP 2 | Eskilstrup G & IF |
3. | Eskilstrup G & IF TMP 3 | Eskilstrup G & IF |
4. | GF Køge Bugt TMP 1 | GF Køge Bugt |
5. | GF Køge Bugt TMP 2 | GF Køge Bugt |
6. | GHG -Teamgym Herlev TMP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
7. | Gladsaxe IF TMP 1 | Gladsaxe IF |
8. | Gladsaxe IF TMP 2 | Gladsaxe IF |
9. | Gladsaxe IF TMP 3 | Gladsaxe IF |
10. | Gladsaxe IF TMP 4 | Gladsaxe IF |
11. | Haslev TT TMP 2 | Haslev Trampolin og Turngymnaster (TT) |
12. | Herlev Gymnastik, HI TMP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
13. | Herlev Gymnastik, HI TMP 2 | Herlev Gymnastik, HI |
14. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
15. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TMP 2 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
16. | Nivå GF TMP 1 | Nivå GF |
17. | Nivå GF TMP 2 | Nivå GF |
18. | Ringsted IF - Gymnastik TMP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
19. | Ringsted IF - Gymnastik TMP 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
20. | Ringsted IF - Gymnastik TMP 3 | Ringsted IF - Gymnastik |
21. | Roskilde Gymnastikforening TMP 1 | Roskilde Gymnastikforening |
22. | Roskilde TeamGym TMP 1 | Roskilde TeamGym |
23. | Roskilde TeamGym TMP 2 | Roskilde TeamGym |
24. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
25. | Sengeløse Idræt TMP 1 | Sengeløse Idræt |
26. | Slagelse GF TMP 1 | Slagelse GF |
27. | TeamGym Albertslund/Vallensbæk TMP 1 | Albertslund Idrætsforening, Gymnastik |
28. | TeamGym Helsingør TMP 1 | TeamGym Helsingør |
29. | TeamGym Helsingør TMP 2 | TeamGym Helsingør |
30. | TeamGym NærHeden TMP 1 | TeamGym NærHeden |
31. | Vedbæk Gymnastikforening TMP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
32. | Vedbæk Gymnastikforening TMP 2 | Vedbæk Gymnastikforening |
33. | Vintersbølle GF TMP 1 | Vintersbølle GF |
34. | Ølstykke GF TMP 1 | Ølstykke GF |
35. | Ørestad Idrætsforening TMP 1 | Ørestad Idrætsforening |
Mini - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF TMD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | GF Køge Bugt TMD 1 | GF Køge Bugt |
3. | Hvidovre Gymnastik TMD 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
4. | IF32 Glostrup Gymnastikforening TMD 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
5. | Ringsted IF - Gymnastik TMD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
6. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMD 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
7. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TMD 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
8. | TeamGym NærHeden TMD 1 | TeamGym NærHeden |
9. | Ølstykke GF TMD 1 | Ølstykke GF |
Mini - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Herlev Gymnastik, HI TMM 1 | Herlev Gymnastik, HI |
Junior - Piger
Nr. | Hold | Forening |
1. | Fensmark IF TJP 1 | Fensmark IF |
2. | Fredensborg GF TJP 1 | Fredensborg GF |
3. | Fredensborg GF TJP 2 | Fredensborg GF |
4. | Kalundborg Gymnastikforening TJP 1 | Kalundborg Gymnastikforening |
5. | Kalundborg Gymnastikforening TJP 2 | Kalundborg Gymnastikforening |
6. | Kalundborg Gymnastikforening TJP 3 | Kalundborg Gymnastikforening |
7. | Nivå GF TJP 1 | Nivå GF |
8. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
9. | Sengeløse Idræt TJP 1 | Sengeløse Idræt |
10. | TeamGym Helsingør TJP 1 | TeamGym Helsingør |
11. | TeamGym NærHeden TJP 1 | TeamGym NærHeden |
12. | Vedbæk Gymnastikforening TJP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
Junior - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) TJD 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |