Deltagerliste til TeamGym
Region Østdanmark Mini og Senior Mesterrækken - d. 26-01-2019 - 27-01-2019
Mini - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF MP 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | Eskilstrup G & IF MP 2 | Eskilstrup G & IF |
3. | Farum Gymnastikforening MP 1 | Farum Gymnastikforening |
4. | Farum Gymnastikforening MP 2 | Farum Gymnastikforening |
5. | GF Køge Bugt MP 1 | GF Køge Bugt |
6. | GF Køge Bugt MP 2 | GF Køge Bugt |
7. | GF Køge Bugt MP 3 | GF Køge Bugt |
8. | GF Køge Bugt MP 4 | GF Køge Bugt |
9. | GHG -Teamgym Herlev MP 1 | GHG -Teamgym Herlev |
10. | Gladsaxe IF MP 1 | Gladsaxe IF |
11. | Gladsaxe IF MP 2 | Gladsaxe IF |
12. | Gladsaxe IF MP 3 | Gladsaxe IF |
13. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 3 | Greve Gymnastik og Trampolin |
16. | Greve Gymnastik og Trampolin MP 4 | Greve Gymnastik og Trampolin |
17. | GymHelsinge MP 1 | GymHelsinge |
18. | GymHelsinge MP 2 | GymHelsinge |
19. | GymHelsinge MP 3 | GymHelsinge |
20. | GymHelsinge MP 4 | GymHelsinge |
21. | Herlev Gymnastik, HI MP 1 | Herlev Gymnastik, HI |
22. | Herlufsholm GF MP 1 | Herlufsholm GF |
23. | Herlufsholm GF MP 2 | Herlufsholm GF |
24. | Herlufsholm GF MP 3 | Herlufsholm GF |
25. | Hvidovre Gymnastik MP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
26. | Høng GF MP 1 | Høng GF |
27. | IF32 Glostrup Gymnastikforening MP 1 | IF32 Glostrup Gymnastikforening |
28. | Nivå GF MP 1 | Nivå GF |
29. | Nivå GF MP 2 | Nivå GF |
30. | Ringsted IF - Gymnastik MP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
31. | Roskilde TeamGym MP 1 | Roskilde TeamGym |
32. | Roskilde TeamGym MP 2 | Roskilde TeamGym |
33. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
34. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
35. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MP 3 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
36. | Sengeløse Idræt MP 1 | Sengeløse Idræt |
37. | Slagelse GF MP 1 | Slagelse GF |
38. | Slagelse GF MP 2 | Slagelse GF |
39. | TeamGym Helsingør MP 1 | TeamGym Helsingør |
40. | TeamGym NærHeden MP 1 | TeamGym NærHeden |
41. | Vallensbæk Gymnastik MP 1 | Vallensbæk Gymnastik & Fitness |
42. | Vallensbæk Gymnastik MP 2 | Vallensbæk Gymnastik & Fitness |
43. | Vedbæk Gymnastikforening MP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
44. | Vedbæk Gymnastikforening MP 2 | Vedbæk Gymnastikforening |
45. | Vintersbølle GF MP 1 | Vintersbølle GF |
46. | Ølstykke GF MP 1 | Ølstykke GF |
47. | Ølstykke GF MP 2 | Ølstykke GF |
48. | Ølstykke GF MP 3 | Ølstykke GF |
Mini - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | Eskilstrup G & IF MD 1 | Eskilstrup G & IF |
2. | GF Køge Bugt MD 1 | GF Køge Bugt |
3. | GF Køge Bugt MD 2 | GF Køge Bugt |
4. | GF Præstø Fjord MD 1 | GF Præstø Fjord |
5. | Gladsaxe IF MD 1 | Gladsaxe IF |
6. | Gladsaxe IF MD 2 | Gladsaxe IF |
7. | Greve Gymnastik og Trampolin MD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | GymHelsinge MD 1 | GymHelsinge |
9. | Ringsted IF - Gymnastik MD 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
10. | Ringsted IF - Gymnastik MD 2 | Ringsted IF - Gymnastik |
11. | Roskilde TeamGym MD 1 | Roskilde TeamGym |
12. | Slagelse GF MD 1 | Slagelse GF |
13. | Ølstykke GF MD 1 | Ølstykke GF |
Mini - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | GHG -Teamgym Herlev MM 1 | GHG -Teamgym Herlev |
2. | Gladsaxe IF MM 1 | Gladsaxe IF |
3. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MM 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
Senior - Damer
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF SD 1 | Gladsaxe IF |
2. | Greve Gymnastik og Trampolin SD 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | TeamGym Nordsjælland SD 1 | TeamGym Nordsjælland |
4. | TeamGym Nordsjælland SD 2 | TeamGym Nordsjælland |
Senior - Herrer
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt SH 1 | GF Køge Bugt |
2. | GF Præstø Fjord SH 1 | GF Præstø Fjord |
3. | Gladsaxe IF SH 1 | Gladsaxe IF |
4. | GymHelsinge SH 1 | GymHelsinge |
5. | Roskilde TeamGym SH 1 | Roskilde TeamGym |
Senior - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt SM 1 | GF Køge Bugt |
2. | Gladsaxe IF SM 1 | Gladsaxe IF |
3. | Roskilde TeamGym SM 1 | Roskilde TeamGym |
4. | Roskilde TeamGym SM 2 | Roskilde TeamGym |
5. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) SM 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
6. | TeamGym NærHeden SM 1 | TeamGym NærHeden |