Deltagerliste til TeamGym
Forbundsmesterskaberne micro 2. runde - d. 04-05-2019 - 05-05-2019
Micro - PigerNr. | Hold | Forening |
1. | Bellinge Gymnasterne MiP 1 | Bellinge Gymnasterne |
2. | Bellinge Gymnasterne MiP 2 | Bellinge Gymnasterne |
3. | Bolbro Gymnasterne MiP 1 | Bolbro Gymnasterne |
4. | Bolbro Gymnasterne MiP 2 | Bolbro Gymnasterne |
5. | Bolbro Gymnasterne MiP 3 | Bolbro Gymnasterne |
6. | Farum Gymnastikforening MiP 1 | Farum Gymnastikforening |
7. | Farum Gymnastikforening MiP 2 | Farum Gymnastikforening |
8. | FG 90 - Frederikshavn MiP 1 | FG 90 - Frederikshavn |
9. | GF Køge Bugt MiP 1 | GF Køge Bugt |
10. | GF Køge Bugt MiP 2 | GF Køge Bugt |
11. | Gladsaxe IF MiP 1 | Gladsaxe IF |
12. | Gladsaxe IF MiP 2 | Gladsaxe IF |
13. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
14. | Greve Gymnastik og Trampolin MiP 2 | Greve Gymnastik og Trampolin |
15. | Gymnastik Odder MiP 1 | Gymnastik Odder |
16. | Herlufsholm GF MiP 1 | Herlufsholm GF |
17. | Herlufsholm GF MiP 2 | Herlufsholm GF |
18. | Hvidovre Gymnastik MiP 1 | Hvidovre Gymnastik (HVG37) |
19. | Høng GF MiP 1 | Høng GF |
20. | Jerne Idrætsforening MiP 1 | Jerne Idrætsforening |
21. | Jerne Idrætsforening MiP 2 | Jerne Idrætsforening |
22. | Nivå GF MiP 1 | Nivå GF |
23. | Ringsted IF - Gymnastik MiP 1 | Ringsted IF - Gymnastik |
24. | Roskilde TeamGym MiP 1 | Roskilde TeamGym |
25. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 1 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
26. | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) MiP 2 | Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG) |
27. | Springteam Sæby MiP 1 | Springteam Sæby |
28. | Springteam Sæby MiP 2 | Springteam Sæby |
29. | Starup U & IF MiP 1 | Starup U & IF |
30. | Svendborg GF MiP 1 | Svendborg Gymnastikforening |
31. | Svendborg GF MiP 2 | Svendborg Gymnastikforening |
32. | TeamGym Djurs MiP 1 | TeamGym Djurs |
33. | TeamGym NærHeden MiP 1 | TeamGym NærHeden |
34. | Vedbæk Gymnastikforening MiP 1 | Vedbæk Gymnastikforening |
35. | Vejen GF MiP 1 | Vejen GF |
36. | Viborg GF MiP 1 | Viborg Gymnastik-Forening |
37. | Viborg GF MiP 2 | Viborg Gymnastik-Forening |
38. | Ølstykke GF MiP 1 | Ølstykke GF |
Micro - Drenge
Nr. | Hold | Forening |
1. | GF Køge Bugt MiD 1 | GF Køge Bugt |
2. | Gladsaxe IF MiD 1 | Gladsaxe IF |
3. | Gladsaxe IF MiD 2 | Gladsaxe IF |
4. | Munkebjerg Gymnastikforening MiD 1 | Munkebjerg Gymnastikforening |
Micro - Mix
Nr. | Hold | Forening |
1. | Gladsaxe IF MiM 1 | Gladsaxe IF |
2. | Greve Gymnastik og Trampolin MiM 1 | Greve Gymnastik og Trampolin |
3. | Gymnastik Odder MiM 1 | Gymnastik Odder |