Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - Rekrut og Pre-Junior - d. 27-05-2017 - 28-05-2017

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
2. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
5. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
6. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
7. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
5. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
5. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
6. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
7. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
5. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
9. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
11. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
12. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
13. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
14. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
15. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
16. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
17. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
18. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF
19. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
3. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
10. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
11. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
12. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
13. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
14. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
15. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
16. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
17. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
18. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
19. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
20. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
21. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
22. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF
23. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
4. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
5. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
6. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
7. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
8. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
5. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
6. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
7. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
8. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
9. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
11. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
12. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
13. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
14. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
15. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
16. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
17. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
18. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark