Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

JM og FM individuel - d. 08-04-2017 - 08-04-2017

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
6. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
2. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
3. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
6. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
2. Anne Laigaard ANLA150407 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
4. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
5. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
6. Laura Bertramsen LABE070909 Hjerting IF - Gymnastik
7. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
8. Selina Rask SERA030707 FG 90 - Frederikshavn
9. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
2. Anne Laigaard ANLA150407 Hjerting IF - Gymnastik
3. Celina Ali CEAL040109 Silkeborg GF
4. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
5. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
6. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Bertramsen LABE070909 Hjerting IF - Gymnastik
8. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
9. Selina Rask SERA030707 FG 90 - Frederikshavn
10. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
11. Signe König Nielsen SINI010608 Næsby IF
12. Sille Amalie Solevad SISO081008 Næsby IF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Celina Ali CEAL040109 Silkeborg GF
2. Signe König Nielsen SINI010608 Næsby IF
3. Sille Amalie Solevad SISO081008 Næsby IF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
3. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
4. Lærke Kjeldgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
5. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
7. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
8. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
9. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
10. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
11. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
3. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
4. Lærke Kjeldgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
5. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
7. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
8. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
9. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
10. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
11. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Aleksandra Kozar ALKO290105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
3. liva isabella laursen LILA231106 Silkeborg GF
4. Lærke Kjeldgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
5. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
7. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
8. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
9. Sofie Ascanius Duedal Brodersen SOBR151005 Næsby IF
10. Victoria Napora Møller Hansen VIHA301205 Næsby IF
11. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
3. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
5. Larisa Nicoleta Ciocarlan LACI031001 FG 90 - Frederikshavn

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
3. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
4. Larisa Nicoleta Ciocarlan LACI031001 FG 90 - Frederikshavn

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark