Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM Individuelt - Senior - d. 18-03-2017 - 18-03-2017

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
9. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
11. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
9. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
11. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
9. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
11. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
9. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
11. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
2. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
2. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Mie Dyring Nielsen MIDY090399 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Mie Dyring Nielsen MIDY090399 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark