Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM Individuelle - Junior og Senior 1 og 2 div. - d. 06-03-2016 - 06-03-2016

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
6. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
7. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
6. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
7. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
6. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
7. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
8. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
9. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
6. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
7. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Annika Ørnebjerg Jensen ANJE210501 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
3. Olivia Jensen OLJE191001 Sorø Gymnastik Forening

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Sheila Schalburg SHSC100701 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Annika Ørnebjerg Jensen ANJE210501 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
4. Sheila Schalburg SHSC100701 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
2. Olivia Jensen OLJE191001 Sorø Gymnastik Forening

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark