Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

JM og FM Individuelle - d. 10-04-2016 - 10-04-2016

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
3. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
4. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
3. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
2. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
3. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
3. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
4. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
2. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
3. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
4. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
5. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
6. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
7. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
8. Victoria Willumsen VIWI280706 Næsby IF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
2. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
3. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
4. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
5. Nicoline Dahl-Larsen NIDA311206 Næsby IF
6. Sif Stendevad SIST280306 Næsby IF
7. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
5. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
6. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
8. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
9. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
11. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
12. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik
13. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
8. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
9. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
10. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
11. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
12. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
13. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
2. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
4. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
6. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
7. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
8. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
9. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
11. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
12. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark