Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM Individuelle - Rekrut - d. 05-03-2016 - 05-03-2016

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
3. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
4. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
5. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening
6. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
7. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
8. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
9. Bianca Rosenlund BIRO020304 Ballerup GF
10. Cecilie Larsen CELA010304 Sorø Gymnastik Forening
11. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
12. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
13. Katarina Sergijenia Kondratovic KAKO010405 Sorø Gymnastik Forening
14. Laila Monserrat Ruiz LAMO010105 TIK-GYMNASTIK
15. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
16. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
17. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
18. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
19. Maria Lund Esbech MAES201205 Ølstykke GF
20. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
21. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
22. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
3. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
4. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
5. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening
6. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
7. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
8. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
9. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
10. Bianca Rosenlund BIRO020304 Ballerup GF
11. Cecilie Larsen CELA010304 Sorø Gymnastik Forening
12. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
13. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
14. Katarina Sergijenia Kondratovic KAKO010405 Sorø Gymnastik Forening
15. Laila Monserrat Ruiz LAMO010105 TIK-GYMNASTIK
16. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
17. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
18. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
19. Lærke Ege Sørensen LÆEG280203 Sorø Gymnastik Forening
20. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
21. Maria Lund Esbech MAES201205 Ølstykke GF
22. Marie Holdflod Pallesen MAPA040403 Skjold Gymnastik Birkerød
23. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
24. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød
25. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
26. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
3. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
7. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
8. Marie Holdflod Pallesen MAPA040403 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
10. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
11. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Larsen CELA010304 Sorø Gymnastik Forening
2. Katarina Sergijenia Kondratovic KAKO010405 Sorø Gymnastik Forening

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
2. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
3. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening
4. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
5. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
6. Bianca Rosenlund BIRO020304 Ballerup GF
7. Laila Monserrat Ruiz LAMO010105 TIK-GYMNASTIK
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Maria Lund Esbech MAES201205 Ølstykke GF
11. Marie Holdflod Pallesen MAPA040403 Skjold Gymnastik Birkerød
12. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark