Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt Junior og Senior - Mange kamp - d. 03-05-2015 - 03-05-2015

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
8. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF
9. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
8. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF
9. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
8. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF
9. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
4. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
5. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
4. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
5. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
4. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
5. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
4. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
5. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Annika Ørnebjerg Jensen ANJE210501 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
4. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
5. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
2. Sheila Schalburg SHSC100701 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
4. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
5. Sheila Schalburg SHSC100701 Ballerup GF

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Mette-Marie Sørensen MESØ041001 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
5. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark