Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt Rekrut - d. 09-05-2015 - 09-05-2015

- Bold

- Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
- Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
4. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
7. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
8. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
9. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
10. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
11. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
12. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød
13. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
14. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
15. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
4. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
5. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
6. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
7. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
8. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
9. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
10. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
11. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
12. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
13. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
14. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
15. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
16. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
17. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
18. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
19. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
20. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
21. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
22. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
23. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
24. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
25. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød
26. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
27. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
28. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK
29. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
8. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
9. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
12. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
4. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
5. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
6. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
3. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
4. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
5. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
6. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
7. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
9. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
10. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
11. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
12. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
13. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
14. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
15. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
16. Marie Holdflod Pallesen MAPA040403 Skjold Gymnastik Birkerød
17. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
18. Nanna Lund Schaadt NASC060703 Skjold Gymnastik Birkerød
19. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
20. Salma Vittrup SAVI150803 Gymnastikforeningen Øbro
21. Trine Rydiander TRRY171203 TIK-GYMNASTIK
22. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
3. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark