Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt Mini - d. 10-05-2015 - 10-05-2015

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
2. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
3. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
4. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
5. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
6. Marina Meinertz MAME150605 Skjold Gymnastik Birkerød
7. Selma Walling Tornøe SEWA030105 Ballerup GF
8. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
2. Andrea Frost Olsen ANFR171006 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
5. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
6. Ida Kvist IDKV060608 Skjold Gymnastik Birkerød
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
9. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
10. Lucca Leth Schmidt LULE100107 Ballerup GF
11. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
12. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
13. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
14. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
15. Maria Lund Esbech MAES201205 Ølstykke GF
16. Marina Meinertz MAME150605 Skjold Gymnastik Birkerød
17. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
18. Selma Walling Tornøe SEWA030105 Ballerup GF
19. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
20. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF
21. Vigga Ackermann Kortzau VIKO050406 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
3. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
4. Lucca Leth Schmidt LULE100107 Ballerup GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
7. Maria Lund Esbech MAES201205 Ølstykke GF
8. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
9. Vigga Ackermann Kortzau VIKO050406 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark