Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

JM og FM Individuelle - d. 29-03-2015 - 29-03-2015

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
3. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
4. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
2. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
3. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
3. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
3. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
4. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
2. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
3. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
2. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
3. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
4. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik
5. Victoria Napora Møller Hansen VINA301205 Næsby IF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
2. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
7. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
8. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
9. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
10. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
11. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
7. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
8. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
9. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
10. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
11. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
12. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
13. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
14. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
15. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
2. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
3. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
5. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
6. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
7. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
8. Julie Dahl JUDA100203 Silkeborg GF
9. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
10. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
11. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
12. Laura Meier Nielsen LAME201003 Næsby IF
13. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
14. Nikoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
2. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
2. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark