Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM RSG Individuelt Rekrut og Mini - d. 10-05-2014 - 11-05-2014

- Fri

- Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
- Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
3. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
3. Andrea Frost Olsen ANFR171006 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
6. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
7. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
8. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
9. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
10. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
11. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
12. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
13. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
14. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
15. Nicoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
16. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
17. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
3. Andrea Frost Olsen ANFR171006 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
6. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
7. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
8. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
9. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
10. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
11. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
12. Nicoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
13. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
14. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
9. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød
12. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
11. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
12. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
13. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
14. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
15. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød
16. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
4. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
6. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
7. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
8. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
10. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
11. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark