Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM RSG Individuelt Junior + 1 og 2 div. - d. 04-05-2014 - 04-05-2014

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
8. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
9. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
10. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
3. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
8. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
9. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
9. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
10. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
11. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
7. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
9. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
10. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
11. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Søjdis CASØ310792 Næsby IF
2. Dina Jensen DIJE131098 Silkeborg GF
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
5. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF
6. Stine Wincentsen STWI120996 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF
3. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
4. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
6. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF
3. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
4. Dina Jensen DIJE131098 Silkeborg GF
5. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
6. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
7. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
8. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
9. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF
10. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
11. Stine Wincentsen STWI120996 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Søjdis CASØ310792 Næsby IF
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
4. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
5. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark