Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

JM og FM Individuelle - d. 06-04-2014 - 06-04-2014

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
4. Mathilde Lagoni thomsen MALA200500 Hjerting IF - Gymnastik
5. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
7. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
8. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
4. Mathilde Lagoni thomsen MALA200500 Hjerting IF - Gymnastik
5. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
6. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
3. Mathilde Lagoni thomsen MALA200500 Hjerting IF - Gymnastik
4. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
5. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
3. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
4. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
5. Mathilde Lagoni thomsen MALA200500 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
7. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
8. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
9. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
3. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
4. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
5. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
7. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
8. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Clara AAboe Jessen CLAA220304 Hjerting IF - Gymnastik
3. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
4. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Ryder CARY150204 Næsby IF
2. Clara AAboe Jessen CLAA220304 Hjerting IF - Gymnastik
3. Ida knudsen IDKN311005 Hjerting IF - Gymnastik
4. Johanne Lagoni Thomsen JOLA080804 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
6. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
8. Maja Lemming MALE130405 Næsby IF
9. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF
10. Nicoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF
11. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida knudsen IDKN311005 Hjerting IF - Gymnastik
2. Johanne Lagoni Thomsen JOLA080804 Hjerting IF - Gymnastik
3. Steffanie Dokkedal STDO080805 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Kristina Gorry KRGO031204 Hjerting IF - Gymnastik
2. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
3. Naya Ladefoged Matzen NAMA011204 Silkeborg GF
4. Nicoline Hedegaard NIHE190804 Næsby IF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
4. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Lyager CALY190301 Hjerting IF - Gymnastik
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
6. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
7. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
8. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
9. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
10. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
11. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
12. Nikoline Lagoni Thomsen NILA100402 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Lyager CALY190301 Hjerting IF - Gymnastik
3. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
4. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
5. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
7. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
8. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
9. Nikoline Lagoni Thomsen NILA100402 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberrte kamp Hjøllund ALHJ220503 Silkeborg GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Lyager CALY190301 Hjerting IF - Gymnastik
4. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
5. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Droob KADR280803 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Vanilla Bendtsen Broberg LABR190901 Silkeborg GF
8. MathildeSofie Sørensen MASØ140901 Hjerting IF - Gymnastik
9. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nikoline Lagoni Thomsen NILA100402 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Søjdis CASØ310792 Næsby IF
2. Dina Jensen DIJE131098 Silkeborg GF
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF
2. Dina Jensen DIJE131098 Silkeborg GF
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Sarah Barslund Petersen SABA041100 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark