Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

Sjællandsmesterskab Individuelle - d. 22-03-2014 - 23-03-2014

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
3. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
4. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
6. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
4. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
5. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
4. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
5. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
4. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
5. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
3. Andrea Frost Olsen ANFR171006 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
6. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
7. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
8. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
9. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
10. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
11. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
12. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Højgaard Pedersen ALHØ060705 Ballerup GF
3. Andrea Frost Olsen ANFR171006 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cecilie Ertmann CEER231006 Skjold Gymnastik Birkerød
6. Frederikke Elkjær FREL180905 TIK-GYMNASTIK
7. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
8. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
10. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
11. Victoria Kirsmejer VIKI241104 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
7. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
8. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
9. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød
10. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
11. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
5. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
6. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
7. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
9. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
12. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
13. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød
14. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
15. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Johnbeck ALJO220203 Ølstykke GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
7. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
8. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
10. Nanna Lund Schaadt NALU060703 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
3. Sasha Shevchenko SASH260901 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
6. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
2. Stine Wincentsen STWI120996 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
2. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
3. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
4. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
4. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
5. Stine Wincentsen STWI120996 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
2. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
3. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark