Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuel - Rekrut og disciplinfinaler - d. 25-05-2013 - 25-05-2013

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Lundholm Kross AMLU070100 Næsby IF
2. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
4. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
5. Emma Marin Næshave Petersen EMMA030101 Næsby IF
6. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
7. Freja Mortensen FRMO011200 Næsby IF
8. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
12. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
13. Louise Udsen Lundsgaard LOUD020102 Næsby IF
14. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
15. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
16. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
17. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
18. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
19. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
20. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Lundholm Kross AMLU070100 Næsby IF
2. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
3. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
5. Emma Marin Næshave Petersen EMMA030101 Næsby IF
6. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
7. Freja Mortensen FRMO011200 Næsby IF
8. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
11. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
12. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
13. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
14. Louise Udsen Lundsgaard LOUD020102 Næsby IF
15. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
16. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
17. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
18. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
19. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
20. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
21. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
22. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
23. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
24. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF
25. Simone Iversen SIIV200902 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
2. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Marin Næshave Petersen EMMA030101 Næsby IF
2. Louise Udsen Lundsgaard LOUD020102 Næsby IF
3. Sally Windt SAWI020300 Næsby IF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Lundholm Kross AMLU070100 Næsby IF
2. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
3. Caroline Nygaard Iversen CAIV130900 Silkeborg GF
4. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
6. Freja Mortensen FRMO011200 Næsby IF
7. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
8. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
9. Karoline Holten KAHO121202 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
12. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
13. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
14. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
15. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
16. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
17. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
18. Nellie Schaad Granlund NEGR180400 Silkeborg GF
19. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
20. Simone Iversen SIIV200902 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
4. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF

 

Vælg Række - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Tenna Just larsen TEJU070600 Næsby IF

 

Vælg Række - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Tenna Just larsen TEJU070600 Næsby IF

 

Vælg Række - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Tenna Just larsen TEJU070600 Næsby IF

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark