Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - Mini, Junior, Senior - d. 18-05-2013 - 18-05-2013

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
4. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
5. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
8. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
9. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
10. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
11. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
12. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
13. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
14. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
4. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
5. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
4. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
5. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
8. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
9. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
10. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
11. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
12. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
13. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
14. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emilie Grønning EMGR220498 Silkeborg GF
3. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
4. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
5. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
8. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
9. Louise Damsgaard Jensen LOJE061099 Silkeborg GF
10. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
11. Mikkeline Lykke Nielsen MINI090598 Silkeborg GF
12. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
13. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
14. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
2. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
3. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
4. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Østergård Olsen FRØS240103 Næsby IF
6. Ida Bagge IDBA101003 Hjerting IF - Gymnastik
7. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
9. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
11. Line Carlé Mahouny LICA210403 Ølstykke GF
12. Luna Kissow Jakobsen LUKI150506 Næsby IF

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Luna Kissow Jakobsen LUKI150506 Næsby IF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
6. Laura Udsen Lundsgaard LAUD250405 Næsby IF
7. Line Carlé Mahouny LICA210403 Ølstykke GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emily Breslau EMBR041297 Gymnastikforeningen Øbro
2. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Kristine Kvist Johannsen KRKV150397 LSI - Gymnastik
7. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
3. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Kristine Kvist Johannsen KRKV150397 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
2. Emily Breslau EMBR041297 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
5. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark