Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

Sjællandsmesterskab Individuelle - d. 23-03-2013 - 24-03-2013

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
2. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
3. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
6. Line Schlaikjær Kofoed LIKO200398 Ølstykke GF
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Hübertz Rasmussen SOHÜ250298 Ølstykke GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
6. Joline Steinhoff JOST231003 Gymnastikforeningen Øbro
7. Line Carlé Mahouny LICA210403 Ølstykke GF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
2. Benedicte Svarre Gammelgaard BESV210303 Skjold Gymnastik Birkerød
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Jannat Arrahman Khaled Saeed JAAR220503 Ballerup GF
6. Line Carlé Mahouny LICA210403 Ølstykke GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
2. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik
4. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
5. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
6. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
7. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
8. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
9. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
4. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik
5. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
6. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
7. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
8. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
9. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
10. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
11. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
12. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
13. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
2. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Josefine Kroer JOKR190500 LSI - Gymnastik
4. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
5. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
6. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
7. Manal Fadail MAFA291001 Ballerup GF
8. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
9. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF
10. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
11. Simone Thi Damkjær Thøgersen SITH070302 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
4. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
5. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emily Breslau EMBR041297 Gymnastikforeningen Øbro
2. Kristine Kvist Johannsen KRKV150397 LSI - Gymnastik
3. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
4. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
2. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Kristine Kvist Johannsen KRKV150397 LSI - Gymnastik
4. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emily Breslau EMBR041297 Gymnastikforeningen Øbro
4. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark