Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - d. 19-05-2012 - 20-05-2012

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
4. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
6. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
7. Jasmin Badre Esfahani JAES101297 Silkeborg GF
8. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
9. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
10. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
11. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
12. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
13. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
14. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
2. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jasmin Badre Esfahani JAES101297 Silkeborg GF
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
5. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
6. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
7. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
4. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
6. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
7. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
8. Jasmin Badre Esfahani JAES101297 Silkeborg GF
9. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
10. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
11. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
12. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
14. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
15. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Damsgaard Jensen CAJE070897 Silkeborg GF
4. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
6. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
7. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
8. Jasmin Badre Esfahani JAES101297 Silkeborg GF
9. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
10. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
11. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
12. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
14. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
15. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Ellen Kruse Danielsen ELDA251003 Skjold Gymnastik Birkerød
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
7. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
8. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Ellen Kruse Danielsen ELDA251003 Skjold Gymnastik Birkerød
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
7. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
8. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød
9. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
3. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
4. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
5. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
7. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
8. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
9. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
11. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
12. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
13. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
14. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
15. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
16. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
4. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
5. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
6. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
7. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
8. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
9. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
10. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
11. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
12. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
13. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
14. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
15. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
16. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
17. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
4. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
5. Isabel Dokkedal ISDO240701 Hjerting IF - Gymnastik
6. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
7. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
8. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
9. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
10. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
11. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
12. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
7. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
7. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
7. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
7. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline H. Nørgaard CAH.010994 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Lisette Møller-nielsen LIMØ170697 Silkeborg GF

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Freja Peulicke LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Lisette Møller-nielsen LIMØ170697 Silkeborg GF
6. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline H. Nørgaard CAH.010994 Gymnastikforeningen Øbro
2. Christina Overgaard Andersen CHAN270594 Silkeborg GF
3. Freja Peulicke LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro

 

Vælg Division - Vælg Redskab

Nr. Navn Licens Forening
1. LIMØ170697 Silkeborg GF
2. LIMØ170697 Silkeborg GF

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark