Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

Regionsmesterskab Sjælland Individuelle - d. 17-03-2012 - 17-03-2012

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
5. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
6. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
7. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
8. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
10. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
2. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
5. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
6. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
7. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
5. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
6. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
7. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
11. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
12. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
13. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Carin Munch Petersen CAPE060497 Gymnastikforeningen Øbro
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
5. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
6. Ida Uhrskov-bendixen IDUH220398 Gymnastikforeningen Øbro
7. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
11. Migle Gaizutis MIGA180797 Gymnastikforeningen Øbro
12. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
13. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Ellen Kruse Danielsen ELDA251003 Skjold Gymnastik Birkerød
5. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedicte Svarre Gammelgaard BEGA210303 Skjold Gymnastik Birkerød
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Lisa Sofie Jensen LIJE110402 Skjold Gymnastik Birkerød

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
5. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
6. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
7. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
8. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
9. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
10. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
11. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
4. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
5. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
6. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
7. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
8. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
9. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
10. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
11. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
12. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
2. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
3. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
4. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
5. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
6. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
7. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
2. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
2. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
3. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
4. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
6. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline H. Nørgaard CAH.010994 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Kristine Kvist Johannsen KRJO150397 LSI - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Søjdis CASØ310792 Gymnastikforeningen Øbro
3. Kristine Kvist Johannsen KRJO150397 LSI - Gymnastik
4. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Søjdis CASØ310792 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline H. Nørgaard CAH.010994 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark