Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM - Individuelt - d. 07-05-2011 - 08-05-2011

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
10. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
13. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
14. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
2. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
3. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
4. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
5. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
6. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
11. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
10. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
13. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
14. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
4. Freja Aaboe-kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
7. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
10. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
11. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
12. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
13. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
14. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Dana El-Hakim DAEL030206 Ballerup GF
2. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
3. Emma Quorup Hansen EMHA240102 Hjerting IF - Gymnastik
4. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
5. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
6. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
7. Maja Sarah Kimchi MAKI160102 Ballerup GF
8. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
9. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
10. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
2. Emma Quorup Hansen EMHA240102 Hjerting IF - Gymnastik
3. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Maja Sarah Kimchi MAKI160102 Ballerup GF
6. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
7. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
8. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
4. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
5. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
6. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
7. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
8. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
9. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
10. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
11. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
12. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
13. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
14. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
15. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
3. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
4. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
5. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
6. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
7. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
8. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
9. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
10. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
11. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
12. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
13. Josefine Carlsen Kroer JOCA190500 Ballerup GF
14. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
15. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
16. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
17. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
18. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
19. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
20. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
21. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
3. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
4. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
3. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
4. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
5. Asta Fabricius ASFA210600 Gymnastikforeningen Øbro
6. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
7. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
8. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
9. Frederikke Frøstrup FRFR170600 Gymnastikforeningen Øbro
10. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
11. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
12. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
13. Nadine Fronteau NAFR060399 Hjerting IF - Gymnastik
14. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
15. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
16. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
2. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
3. Nanna Olander Beck NAOL180793 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Nanna Olander Beck NAOL180793 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Søjdis CASØ310792 Gymnastikforeningen Øbro
3. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
4. Emma Le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Søjdis CASØ310792 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emma Le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik

 

Vælg Division - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro

 

Vælg Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro

 

Vælg Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark