Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

Regionsmesterskab Sjælland Indv. - d. 20-03-2011 - 20-03-2011

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
6. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
11. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
5. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
6. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
7. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
8. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
9. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
10. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
6. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
11. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU040697 TIK-GYMNASTIK
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
6. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
7. Naja Bau Nielsen NABA031296 TIK-GYMNASTIK
8. Nicoline Sachmann NISA040997 Gymnastikforeningen Øbro
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK
11. Viktoria Visborg Thune VIVI030497 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
2. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
3. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Sarah Kimchi MAKI160102 Ballerup GF
6. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
7. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Isabella Vejby Schultz ISSC290703 Ballerup GF
2. Laura Koch Ringtved LARI210701 Gymnastikforeningen Øbro
3. Maja Sarah Kimchi MAKI160102 Ballerup GF
4. Marie Nejsum Madsen MAMA100802 Ballerup GF
5. Natasja Bergsbo Nielsen NABE090602 Ballerup GF

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
2. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
3. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
4. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
5. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
6. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
7. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
8. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
9. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
3. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
4. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
5. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
6. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
7. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
8. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
9. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
10. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
11. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
12. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
13. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
14. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
3. Emma Erangey EMER231198 TIK-GYMNASTIK
4. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
5. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Louise Nyring LONY241098 Gymnastikforeningen Øbro
4. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Le Fevre Ryom AGRY281198 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Hjorth ALHJ110700 Gymnastikforeningen Øbro
3. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
4. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
5. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
7. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
8. Mille Bach Hermansen MIHE200200 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
10. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Benedikte Kloth BEKL131195 Gymnastikforeningen Øbro
2. Camilla Olsen CAOL140488 TIK-GYMNASTIK
3. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
4. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
5. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
6. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
7. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 TIK-GYMNASTIK
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
2. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
3. Nanna Olander Beck NAOL180793 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Nanna Olander Beck NAOL180793 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Cille Jensen CIJE251296 TIK-GYMNASTIK
3. Emma Le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Emma Le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark