Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

Regionskonkurrence Sjælland (Indv.) RSG - d. 28-02-2010 - 28-02-2010

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
2. Benedikte Alberg Kloth BEKL131195 Ballerup GF
3. Emma le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freja Aaboe-Kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
7. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anika Balkenende ANBA281194 TIK-GYMNASTIK
2. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
3. Freja Aaboe-Kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
4. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
5. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anika Balkenende ANBA281194 TIK-GYMNASTIK
2. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
3. Benedikte Alberg Kloth BEKL131195 Ballerup GF
4. Emma le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
6. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
7. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Anika Balkenende ANBA281194 TIK-GYMNASTIK
2. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
3. Emma le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freja Aaboe-Kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
6. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
7. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
8. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
9. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
10. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anika Balkenende ANBA281194 TIK-GYMNASTIK
2. Asta Wiingaard ASWI040696 Gymnastikforeningen Øbro
3. Benedikte Alberg Kloth BEKL131195 Ballerup GF
4. Emma le Fevre Ryom EMRY120396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Frederikke Laursen FRLA130596 Hjerting IF - Gymnastik
6. Freja Aaboe-Kristensen FRAA080896 Hjerting IF - Gymnastik
7. Katrine Bruun KABR230296 Hjerting IF - Gymnastik
8. Katrine Lund Nielsen KALU240196 Gymnastikforeningen Øbro
9. Mia Rud Rindel MIRI140895 Gymnastikforeningen Øbro
10. Sidsel Jensen SIJE300395 Hjerting IF - Gymnastik
11. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Kirk CAKI301189 TIK-GYMNASTIK
2. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Kirk CAKI301189 TIK-GYMNASTIK
2. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Kirk CAKI301189 TIK-GYMNASTIK
2. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Kirk CAKI301189 TIK-GYMNASTIK
2. Christina Rasmussen CHRA040994 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Grube ELGR280687 TIK-GYMNASTIK
4. Elizabeth Høirup Jørgensen ELHØ280594 TIK-GYMNASTIK
5. Louise Tarp Jørgensen LOTA180894 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Sofie Jørgensen SOJØ281194 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Meyer-Hansen CAME230994 Hjerting IF - Gymnastik
2. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
3. Tenna Bruun-Ringgaard TEBR180492 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Sofie Dalsgaard Larsen SODA190195 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Julie Skovgaard JUSK291196 Gymnastikforeningen Øbro
2. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
4. Naja Bau Nielsen NABA031296 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
5. Nanna Olander Beck NAOL180793 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Nathalie Thomsen NATH280395 Gymnastikforeningen Øbro
7. Victoria Elovara Sørensen VISØ241096 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Camilla Meyer-Hansen CAME230994 Hjerting IF - Gymnastik
2. Julie Gadeberg JUGA020896 Hjerting IF - Gymnastik
3. Julie Skovgaard JUSK291196 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laura Gottinger LAGO130396 Gymnastikforeningen Øbro
5. Naja Bau Nielsen NABA031296 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
6. Nanna Olander Beck NAOL180793 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
7. Nathalie Thomsen NATH280395 Gymnastikforeningen Øbro
8. Sofie Dalsgaard Larsen SODA190195 Gymnastikforeningen Øbro
9. Tenna Bruun-Ringgaard TEBR180492 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
10. Victoria Elovara Sørensen VISØ241096 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Karen Nielsen KANI060495 Gymnastikforeningen Øbro

 

Små Piger - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Josefie Elgaard JOEL230302 Hjerting IF - Gymnastik
4. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik

 

Små Piger - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Frølund ANFR280100 Hjerting IF - Gymnastik
2. Caroline Thomsen CATH240402 Gymnastikforeningen Øbro
3. Constance Christiansen COCH100300 Gymnastikforeningen Øbro
4. Emilie Nejsum Madsen EMMA021200 Ballerup GF
5. Josefie Elgaard JOEL230302 Hjerting IF - Gymnastik
6. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
7. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
8. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
9. Nathalie Alberg Kloth NAKL090700 Ballerup GF
10. Nikoline Laursen NILA040400 Hjerting IF - Gymnastik
11. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF
12. Yasmin Kühner YAKÜ120101 TIK-GYMNASTIK

 

Små Piger - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Constance Christiansen COCH100300 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Smedegaard Hansen LAHA230300 Ballerup GF
3. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
4. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
5. Sofie Juel Michelsen SOMI170800 Ballerup GF
6. Yasmin Kühner YAKÜ120101 TIK-GYMNASTIK

 

Store Piger - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anne Sofie Ager ANAG300897 Hjerting IF - Gymnastik
3. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
4. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
5. Kari Fitzgerald KAFI310199 Hjerting IF - Gymnastik
6. Laura Bannerholt LABA281298 Hjerting IF - Gymnastik
7. Marie Louise Isaksen MAIS110499 Hjerting IF - Gymnastik
8. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nicoline Sachmann NISA040997 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
10. Signe Husum SIHU010398 Hjerting IF - Gymnastik

 

Store Piger - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Anne Sofie Ager ANAG300897 Hjerting IF - Gymnastik
3. Carin Munch Petersen CAMU060497 TIK-GYMNASTIK
4. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
5. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
6. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
7. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
8. Emma Erangay EMER231198 TIK-GYMNASTIK
9. Frederikke Hovgesen FRHO040198 Ballerup GF
10. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
11. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
12. Kari Fitzgerald KAFI310199 Hjerting IF - Gymnastik
13. Laura Bannerholt LABA281298 Hjerting IF - Gymnastik
14. Marie Louise Isaksen MAIS110499 Hjerting IF - Gymnastik
15. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
16. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
17. Mie Rytter Hedelin MIHE160497 Ballerup GF
18. Nicoline Sachmann NISA040997 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
19. Signe Husum SIHU010398 Hjerting IF - Gymnastik
20. Viktoria Visborg Thune VITH030497 Ballerup GF

 

Store Piger - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Carin Munch Petersen CAMU060497 TIK-GYMNASTIK
2. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
3. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
4. Emma Erangay EMER231198 TIK-GYMNASTIK
5. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
6. Viktoria Visborg Thune VITH030497 Ballerup GF

 

Store Piger - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Amanda Lund Nielsen AMLU280498 Gymnastikforeningen Øbro
2. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
3. Frederikke Hovgesen FRHO040198 Ballerup GF
4. Mathilde Hjort MAHJ150698 Gymnastikforeningen Øbro
5. Mie Rytter Hedelin MIHE160497 Ballerup GF

 

Store Piger - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anne Sofie Ager ANAG300897 Hjerting IF - Gymnastik
2. Carin Munch Petersen CAMU060497 TIK-GYMNASTIK
3. Caroline Frøstrup CAFR101097 Gymnastikforeningen Øbro
4. Cille Jensen CIJE251297 TIK-GYMNASTIK
5. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
6. Elisabeth Lomholt ELLO030299 TIK-GYMNASTIK
7. Emma Erangay EMER231198 TIK-GYMNASTIK
8. Frederikke Hovgesen FRHO040198 Ballerup GF
9. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
10. Julie Carlsen JUCA241197 Hjerting IF - Gymnastik
11. Kari Fitzgerald KAFI310199 Hjerting IF - Gymnastik
12. Laura Bannerholt LABA281298 Hjerting IF - Gymnastik
13. Marie Louise Isaksen MAIS110499 Hjerting IF - Gymnastik
14. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
15. Mie Rytter Hedelin MIHE160497 Ballerup GF
16. Nicoline Sachmann NISA040997 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
17. Signe Husum SIHU010398 Hjerting IF - Gymnastik
18. Viktoria Visborg Thune VITH030497 Ballerup GF

 

Store Piger - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark