Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - Mini og Disciplinfinaler - d. 28-05-2017 - 28-05-2017

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
2. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
3. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
4. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
5. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
6. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
7. Malou Schmidt-Larsen MASC190207 Ølstykke GF
8. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
9. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
10. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
11. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Selina Rask SERA030707 FG 90 - Frederikshavn
13. Sienna Gargiulo SIGA260208 TIK-GYMNASTIK
14. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
15. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
16. Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen VIAN310507 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
3. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
4. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
6. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
7. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
8. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
9. Malou Schmidt-Larsen MASC190207 Ølstykke GF
10. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
11. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
12. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
13. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
15. Selina Rask SERA030707 FG 90 - Frederikshavn
16. Sienna Gargiulo SIGA260208 TIK-GYMNASTIK
17. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
18. Signe König Nielsen SINI010608 Næsby IF
19. Sille Amalie Solevad SISO081008 Næsby IF
20. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
21. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
22. Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen VIAN310507 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
3. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
4. Signe König Nielsen SINI010608 Næsby IF
5. Sille Amalie Solevad SISO081008 Næsby IF
6. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark