Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM Individuelt - Mini og Pre-Junior - d. 11-03-2017 - 11-03-2017

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
3. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
5. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
6. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
5. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
6. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Freya T. Oltzen FROL040204 Gymnastikforeningen Øbro
3. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
4. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
5. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Fione Damgaard Festersen FIDA090707 Ballerup GF
2. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
3. Isabella Andersen ISAN220307 Ballerup GF
4. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
5. Malou Schmidt-Larsen MASC190207 Ølstykke GF
6. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
7. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Sienna Gargiulo SIGA260208 TIK-GYMNASTIK
10. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen VIAN310507 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Fione Damgaard Festersen FIDA090707 Ballerup GF
3. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
4. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
5. Isabella Andersen ISAN220307 Ballerup GF
6. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
7. Malou Schmidt-Larsen MASC190207 Ølstykke GF
8. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
9. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
10. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
12. Sienna Gargiulo SIGA260208 TIK-GYMNASTIK
13. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
15. Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen VIAN310507 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
3. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
4. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark