Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM Individuelt - Rekrut og Junior - d. 12-03-2017 - 12-03-2017

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
8. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
8. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
8. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
3. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
5. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
6. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
7. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
8. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
9. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Anna Sofie Møldrup Pedersen ANPE250906 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
9. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
10. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
11. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Anna Sofie Møldrup Pedersen ANPE250906 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
5. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
8. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
9. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
10. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
11. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
12. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
13. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
14. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
15. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Alma Sofie Pedersen AL P060705 Ballerup GF
2. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
3. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
4. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
5. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
6. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
7. Sumie Gargiulo SUGA030705 TIK-GYMNASTIK
8. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro
9. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Sofie Møldrup Pedersen ANPE250906 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
6. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
7. Maren Paulsen MAPA080205 TIK-GYMNASTIK
8. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
9. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF

 

Rekrut - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark