Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - d. 05-05-2018 - 05-05-2018

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
7. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
8. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
9. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
10. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
11. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
12. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
7. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
8. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
9. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
10. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
11. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
12. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
7. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
8. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
9. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
10. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
11. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
12. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
5. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
6. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
7. Helena Højbjerg Vibe HEVI061104 Hjerting IF - Gymnastik
8. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
9. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
10. Josephine biltoft JOBI250604 Hjerting IF - Gymnastik
11. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF
12. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
3. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Isabella Detwang ISDE210409 Gymnastikforeningen Øbro
5. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
6. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro
7. Rossy-Timéea Chiroaica ROCH180709 TIK-GYMNASTIK
8. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Anna-Bell Damgaard Thomsen ANDA250408 Hjerting IF - Gymnastik
3. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
5. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
6. Isabella Detwang ISDE210409 Gymnastikforeningen Øbro
7. JUlie Terp JUTE190108 Hjerting IF - Gymnastik
8. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
9. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
10. Milana Tymofyeyeva MITY170409 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
11. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro
13. Rossy-Timéea Chiroaica ROCH180709 TIK-GYMNASTIK
14. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
15. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin
16. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
2. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
3. Milana Tymofyeyeva MITY170409 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
4. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Pre-Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
3. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
4. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
5. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
6. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik

 

Pre-Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
4. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
5. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
6. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
7. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
8. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
9. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
3. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
4. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
5. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik

 

Pre-Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
3. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
4. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. naja Sorrell NASO150705 Hjerting IF - Gymnastik
7. Signe Bagge SIBA140105 Hjerting IF - Gymnastik
8. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
2. karoline svanhede KASV200105 Silkeborg GF
3. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ajla Tairi AJTA020607 Ballerup GF
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
5. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
6. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
7. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
8. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
9. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
10. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
12. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
13. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
14. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
15. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
16. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
17. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ajla Tairi AJTA020607 Ballerup GF
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
6. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
7. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
8. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
9. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
10. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
11. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
13. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
14. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
15. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
16. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
17. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
18. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
19. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
20. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
2. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
3. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ajla Tairi AJTA020607 Ballerup GF
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
6. Helena Bjerregaard Rusbjerg HEBJ010507 FG 90 - Frederikshavn
7. Ida KLockmann jørgensen IDKL210506 Hjerting IF - Gymnastik
8. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
9. Johanne Leth Stubbe JOLE300507 Hjerting IF - Gymnastik
10. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
11. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
12. Lærke Kjelgaard LÆKJ250106 FG 90 - Frederikshavn
13. Naja Bisgaard Jensen NABI200707 Hjerting IF - Gymnastik
14. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
15. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
16. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
17. Signe Kirstine Jensen SIJE300407 Hjerting IF - Gymnastik
18. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
11. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
11. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
11. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
2. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
3. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
4. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
5. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
6. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
7. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
8. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
9. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
10. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
11. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Camilla Christensen CACH160304 FG 90 - Frederikshavn
3. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
4. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
5. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
6. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
7. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
8. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Pil Søgaard PISØ130303 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Camilla Christensen CACH160304 FG 90 - Frederikshavn
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maria Dünnweber Melchert MAME230200 TIK-GYMNASTIK
6. Michelle Fronteau MIFR180102 Hjerting IF - Gymnastik
7. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK
8. Pil Søgaard PISØ130303 Hjerting IF - Gymnastik

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
2. Maria Dünnweber Melchert MAME230200 TIK-GYMNASTIK
3. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark