Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM mini, junior og senior individuel - d. 24-03-2018 - 24-03-2018

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Tuxen AGTU161004 Gymnastikforeningen Øbro
2. Alma Sofie Pedersen ALPE060705 Ballerup GF
3. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMOR270803 Ballerup GF
4. Freya Illum FRIL170704 Gymnastikforeningen Øbro
5. Freya T. Ottzen FROT040204 Gymnastikforeningen Øbro
6. Ida Tian IDTI251004 Ballerup GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Marie Mejnholt-Jakobsen MAME210704 Ballerup GF

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Rossy-Timéea Chiroaica ROCH180709 TIK-GYMNASTIK

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Rossy-Timéea Chiroaica ROCH180709 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
4. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
2. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
2. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
3. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
2. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
3. Maria Dünnweber Melchert MAME230200 TIK-GYMNASTIK
4. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
2. Maria Dünnweber Melchert MAME230200 TIK-GYMNASTIK
3. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark