Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

SM rekrut individuel og pre-junior individuel - d. 17-03-2018 - 17-03-2018

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Rikke Marie Brommeland RIBR071004 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Isabella Detwang ISDE210409 Gymnastikforeningen Øbro
4. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro
5. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Mini - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anelija Shaginjan ANSH260308 TIK-GYMNASTIK
2. Augusta Huus Niemann AUNI181008 Greve Gymnastik og Trampolin
3. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
4. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
5. Isabella Detwang ISDE210409 Gymnastikforeningen Øbro
6. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
7. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro
8. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Nanna Silberbrandt NASI221109 Gymnastikforeningen Øbro
10. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro
11. Sofie Højer Paaske SOPA130209 Greve Gymnastik og Trampolin
12. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Mini - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Sofia Luisa Gomes Ryom SORY160308 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Kvist IDKV060608 Gymnastikforeningen Øbro
2. Mikkeline Klemmensen MIKL251208 Gymnastikforeningen Øbro

 

Mini - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Golubtsova Anna GOAN190510 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)
2. Maria Grosser MAGR130708 Ballerup GF
3. Naja Sanggaard Jørgensen NAJØ230609 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Vasilisa Ricalovska VARI240410 Rødovre og Omegns Gymnastikforening (ROG)

 

Pre-Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
3. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK

 

Pre-Junior - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
4. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
5. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
6. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
3. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK

 

Pre-Junior - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
3. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Anna Christiansen ANCH011105 TIK-GYMNASTIK
2. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
4. Maja Køhler Bay MAKØ100705 TIK-GYMNASTIK
5. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Pre-Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Astrid Marie Henriksen ASHE241005 Gymnastikforeningen Øbro
2. Laura Vig LAVI281105 Gymnastikforeningen Øbro
3. Lise Bacher LIBA300405 Ølstykke GF
4. Vega Birkemose VEBI170605 Gymnastikforeningen Øbro

 

Rekrut - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ajla Tairi AJTA020607 Ballerup GF
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
5. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
6. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
7. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
8. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
9. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
10. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
11. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Rekrut - Fri

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ajla Tairi AJTA020607 Ballerup GF
3. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
4. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
5. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
6. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
7. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
8. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
9. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
10. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
11. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
12. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
13. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ida Tuxen Faber IDTU131207 Gymnastikforeningen Øbro
2. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
3. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tov

Nr. Navn Licens Forening
1. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
2. Yasmin Neumann YANE300306 Ølstykke GF

 

Rekrut - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Agnes Schou Jacobsen AGJA180407 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ella Bangsbo Holdum ELHO040406 Gymnastikforeningen Øbro
3. Freja Marie Jensen FRJE220706 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Frida Poulsen FRPO080907 Ølstykke GF
5. Isabel Alcon ISAL090306 Ølstykke GF
6. Liva Wrem LIWR280907 Greve Gymnastik og Trampolin
7. Lucca Schmidt LUSC100107 Ballerup GF
8. Rebecca Odér REOD210906 TIK-GYMNASTIK
9. Sara Skjoldborg SASK140206 Ballerup GF
10. Sarah Holck Rosendal SAHO100907 Ølstykke GF
11. Sine Jensen SIJE020607 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark