Deltagerliste for Rytmisk Sports Gymnastik

 

 

DM Individuelt - Junior og Senior - d. 13-05-2017 - 13-05-2017

Junior - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
4. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
12. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
4. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
12. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
4. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
12. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Junior - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Amalie Maria O`Reilly Bojsen AMO`270803 Ballerup GF
2. Anne Gejl ANGE300802 Hjerting IF - Gymnastik
3. Asta Seneca Jarni ASSE180303 Ølstykke GF
4. Clara Ryberg CLRY310302 Gymnastikforeningen Øbro
5. Emilie Elgaard EMEL170803 Hjerting IF - Gymnastik
6. Frida Holm Eskildsen FRHO030102 Ølstykke GF
7. Isabella Schultz ISSC290703 Ballerup GF
8. Joline Steinhoff JOST231003 TIK-GYMNASTIK
9. Josefie Elgaard JOEL220302 Hjerting IF - Gymnastik
10. Laura Hammerstad LAHA010602 Ølstykke GF
11. Laurine Thygesen LATH280702 Gymnastikforeningen Øbro
12. Lola Corfixen LOCO290503 Gymnastikforeningen Øbro
13. Mie Jensen MIJE041003 Greve Gymnastik og Trampolin
14. Nicoline Algreen Nielsen NINI310503 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 1. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 1. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Emma Erangey EMER171198 TIK-GYMNASTIK
2. Eva Rahbek Halkier EVHA040200 Gymnastikforeningen Øbro
3. Jessica Olsen JEOL251198 TIK-GYMNASTIK
4. Luna Jensen LUJE161101 TIK-GYMNASTIK
5. Maja Eline Lereim MALE010500 TIK-GYMNASTIK
6. Martha Ryom MARY070597 Gymnastikforeningen Øbro
7. Nicoline Simone Sachmann NISA040997 TIK-GYMNASTIK
8. Sascha Shevchenko SASH260901 TIK-GYMNASTIK
9. Stephanie Paulsen STPA010796 Gymnastikforeningen Øbro
10. Victoria Sørensen VISØ241096 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Bold

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening
3. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
4. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
5. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
6. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
7. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
8. Larisa Nicoleta Ciocarlan LACI031001 FG 90 - Frederikshavn
9. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro
10. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Senior - 2. Division - Køller

Nr. Navn Licens Forening
1. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
2. Kristina Schiøttz KR S170901 Gymnastikforeningen Øbro
3. Laura Bang Andreasen LAAN260696 Gymnastikforeningen Øbro

 

Senior - 2. Division - Tøndebånd

Nr. Navn Licens Forening
1. Alberte Luna Larsen ALLA300802 FG 90 - Frederikshavn
2. Ania Kondratovic ANKO101103 Sorø Gymnastik Forening
3. Cecilie Cameron CECA101202 Hjerting IF - Gymnastik
4. Clara Ellingsgård CLEL260499 Hjerting IF - Gymnastik
5. Julie Slot JUSL170504 Næsby IF
6. Larisa Nicoleta Ciocarlan LACI031001 FG 90 - Frederikshavn
7. Mie Dyring Nielsen MIDY090399 Greve Gymnastik og Trampolin

 

Senior - 2. Division - Vimpel

Nr. Navn Licens Forening
1. Columbine Møller Hale COHA180903 Gymnastikforeningen Øbro
2. Ellen Jarni ELJA160801 Ølstykke GF
3. Mie Dyring Nielsen MIDY090399 Greve Gymnastik og Trampolin
4. Mie Rytter Hedelin MIRY160497 TIK-GYMNASTIK

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark