Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM 1. runde alle rækker / 2 dagsstævne - d. 02-02-2017 - 04-02-2017

Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Kiwi Ringsted IF - Gymnastik
Alberte Brask Hansen
Cille Groth Andersen
Enise Emilie Tømmerby kilic
Helena Dam
Ida Ulstrup
Ida Møller
Julie Mau Larsen
Karoline Nørhave Thøstrup
Laura Pedersen
Nikita Jelbo
Sille Vilstrand Munch
Terese Grauert Wilche
Amelia Victoria Widstrup
Ida-Marie Gryl Jensen
Meline Ingemann Rød
Sude Celik
2. Team Fenja Tarup - Paarup IF
Amanda Helms-Nielsen
Anneline Friis Østergaard
Cecilie Duus Ramussen
Kaya Oelfke Bangsgaard
Khrisha Nagarajah
Klara Lundberg Rasmussen
Laura Martinsen
Mathilde Ellegaard Toft
Sophie Madeline Lund Boesgaard
3. Team Esaia Spangsbjerg IF
Carla Pallesen
Cora Fabricius Islin
Ellen Louise Weilborg
Freja Bodeval Andersen
Ida Bodeval Andersen
Karoline Kristensen
Nicoline Schlüter Schmidt
Victoria Madsen
Naya Sophia Nyaard
Silke Mary Klausen
4. Team Evelin DHG Gymnastik
Carla Kruse
Emma Hansen
Frederikke Hoffmark Nielsen
Ida Merete Westergaard Nielsen
Lærke Sliberling
Maja Hanna Malewska
Martha Kjærgaard
Nanna-Cecilie Hauge Hald
Rosa Roskjær Jacobsen
5. Team Adea DHG Gymnastik
Dagmar Lindhardt Lassen
Emilie Madsen
Ingrid Vinten Understrup
Julie Moseholm Larsen
Karoline Sørensen
Malou Andrup Larsen
Mynte Bock Schlüter
Nanna Lemvig Christensen
Nova Sofie Mejreu-Lundsfryd
6. Team Maliva Farum Gymnastikforening
Agnes Jørgensen
Agnes Kaasgaard Jermer
Andrea Vorbeck Sømer
Anne-sophie Teilberg Christensen
Carla Brammer-Rygaard
Clara Bach Raccio
Isabella Hoch Skau-Andersen
Jasmin Isabel Schmidt
Josephine Madison Abildgaard
Laura Marie Gotthold Nielsen
Olgha Marie Gaarsdal
7. Team Jasmin Grindsted G & IF
Camilla Kaul
Caroline Kaul
Freja Hammershøj
Laura Munk Friis
Maja Lykke Nikolajsen
Nina Frøsig Hansen
Maja Heiselberg Geir
8. Team Vira Jelling FS
Annamay Nordahl
Ida Ry Kristensen
Isabella Sostack Hardt
Josefine Neil Frank Pedersen
Louise Juul
Paulina Czapka
Silke Nordahl
Victoria Sostack Hardt
9. Team Olivia Espergærde IF
Bianca Baan
Josefia Olivia Falk
Maise Bryndum Bolboe
Malin Bornung-Hilker
Mille Maj Hedayat
Olympia Filuca Kondrup Wiinberg
Selina Mariam Atie
Simone Daastrup-Hansen
Ella Sofie Ottesen
10. Team Starlight Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Amalie Østergaard Sørensen
Anna Maj Konge
Armante Urbutyte
Cecilie Juel Nielsen
Liva Grønlund Lind
Lærke Høgenhaug Olsen
Lærke Mathilde Lund
Naja Clara Enevoldsen
Silje Haugen-Vestenaa
11. Team Verdi Greve Gymnastik og Trampolin
Biara Mohammad Ahmad
Cathrine Busted-Janum
Christa Bavnhøj Hansen
Emmaly Rosa Petersen
Freya Elisabeth Lausen
Ida Karise Nielsen
Karla Ysnæs Henningsen
Larija Demjanenko
Nuriye Sona Ilhan
Yasmin Kredar
12. Team Aya Randers gymnastiske Forening
Emilie Darø
Freja Bonde Abrahamsson
Ida Ø Bredgaard
Klara Langkilde
Lærke Vedel Panitzsch
Matine Lerche Møller Larsen
Signe Nielsen Øxenholt
Sofie Andersen
Sofie Huus
13. Team Zia Randers gymnastiske Forening
Asta Tang Hougaard
Dicte Marie Munkgaard
Kathrine Svith
Mathilde Dam Dallerup
Mathilde Svith
Natascha Bjerre
Sofie Huus
Victoria Bjerre
Viktoria Wigh

 

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Rosea Randers gymnastiske Forening
Allice Ellgaard Andersen
Frida Roed Garza
Ida Haakansson
Klara Tang Hougaard
Lykke Urbak Nielsen
Olivia Tilleman Mortensen
Smilla Darø
Sofia Nielsen
Sofia Vivo Apel
Thea Elstrup Thorsen
2. Team Klea Tarup - Paarup IF
Christina Schmidt Steffensen
Elizabeth Visti Brewster
Ella Pultz Henckell
Emilie Hahn Clausen
Laura Bjerg Andersen
Laura Josephine Lund Boesgaard
Nanna skovhøj Christensen
Natasja Longgaard Birk
3. Team Rubina Grindsted G & IF
Allie Schøneberg
Alma Kepp
Andrea Helene Tønnnessen
Birka Cecilie Olesen
Carla Laage Hansen Nielsen
Celina Ellegaard Knudsen
Frida Hollænder
Lærke Bach Nielsen
Maja Jensen
Melanie Schøneberg
Pirdozi Gerieva
Sille Klausen
Vanesa Gedrimaite
4. Team Attila Espergærde IF
Alfrida Heller
Amy Tønning Sørensen
Caia Bryndum Bolbroe
Dichte Frøkjær
Esther Fløe Rasmussen
Isabella Bengtson
Lilli Griffon
Signe Lundbye Ottosen
5. Team Alvida Espergærde IF
Carla Nyegaard Jensen
IDA skov Pedersen
Julia Boqvist Nørgaard
Julia Meyendorff
Lucca Nørgaard Enghuus
Mira Gleerup Koch
Roberta Maja Borchers
Viola Mille Borchers
6. Team Vivanit Greve Gymnastik og Trampolin
Augusta Huus Niemann
Florcita Bryder Greisen
Johanne Engbæk Jensen
Maja Magdalena Malinowska
Malou Nordberg
Naja Sanggaard Jørgensen
Olivia Veronika Bohdanowicz
Simone Reimann
Sofie Emborg
7. Team Ivalu Greve Gymnastik og Trampolin
Aja Hamad
Astrid Engdal Køhlert
Caroline Munk
Ella Bøllingtoft Asmussen
Ella Juulsgaard Jepsen
Freya Sonne Skøtt
Linda El-Khalil
Nisa Nil Sagcan
Silje Kjær Hermansen
8. Team Nalo Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Bøllingtoft Asmussen
Caroline Mia Kring Rønnenkamph
Elfida Celik
Lara Khoshabroo
Malou Andersen
Marie Skifte
Molly Fink Holm Andersen
Natalie Kasouh
Rebecca Sneftrup Damgaard
Sophie Hasselblad
9. team Dea SOR IF
Alberte Wettergren Mortensen
Alma Jeppsson Jakobsen
Anna Kirstine Possing Andersen
Julia Sophie Dalsgaard Haspang
Lærke Holm
Melissa Christensen
Merle Sofie Jensen
Nina Bruhn
Olivia Kildeskov
Silke Marie Mechta
Thea Marie Lindsø
10. team siva SOR IF
Agnes Marie Lessèl-Wigh
Anna-Mai Larsen
Astrid Folkmann
Astrid Køhl Hansen
Ellamaj Blume-Jensen
Filippa Longwitz
Irma Ourø Jørgensen
Leticia Prata Mortensen
Naja Nielsen
Rosalina Frederiksen
Victoria Lindhardt Lorenz Larsen
11. team Vivo SOR IF
Hannah My Friis Fredenstorp
Isabella Rosa Teljigovic
Karoline Christoffersen
Liv Møller Lunddahl
Maya Leisted Grønbech
Merle Hincheli Petersen
Mille Oldgaard Mikkelsen
Rebecca Bækgaard Jensen
Suzi Carlotta Nielsen

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Olympia Espergærde IF
Alma Henriksen
Emilie Dahl
Feline Ida Wodschow
Isabella Kløvborg-Laustsen
Laura Hoffmann
Maise Schrøder Lorentzen
Nicoline Wulff
Simone Daastrup-Hansen
2. Team Emea Tarup - Paarup IF
Alma Pultz Henckell
Emilie Ellegaard Toft
Emilie Johansen
Julie Funder Schmidt
Karoline Møller Andersen
Neca Kiritharan Nagarajah
Paula Murane
Sigrid Phillipsen Holst
Sofie Mikkelsen
Isabella Francis
3. Team Lysa SOR IF
Amalie Feline Mechta
Amalie Poulsen
Cecilie Toft Skov Kristensen
Isabella Kalkan Hansen
Majse Ege Sørensen
Malou Julie Stougaard Nielsen
Sanah Siddigi
Selma Rouabah
Silke Mikkeline Jensen
Sofie Jensen
4. Team BG Ballerup GF
Ajla Tairi
Fione Damgaard Festersen
Isabella Andersen
Karoline Daugaard-Hansen
Klara Løndorf
Lucca Schmidt
Maria Grosser
Marie Walling Tornøe
Rosa Svensson
5. Team Enya Farum Gymnastikforening
Anabella Benita Lekic
Canela Esperanz Hurtado
Cecilie Ertmann
Ella Kragh
Elvira Jansson-Christensen
Kajsa Nordahl Larsen
Sia Schjøtz
Stine Engberg Andersen
6. Team Vici TIK-GYMNASTIK
Anastasia Gnetneva
Anelija Shaginjan
Emma Emilie Sømmergaard
Emma Reichardt
Filippa Cassandra Schou
Iben Pagsberg Jessen
Isabella Koch Hansen
Julie Krogh
Mathilde Sperling Jakobsen
Milja Sofia Skovgaard
Stephanie Linda Høgfeldt Thorup
7. Team Delicia Gymnastikforeningen Øbro
Agnes Schou Jacobsen
Clara Petersen
Ellen Brix Kirkegaard
Ida Kvist
Ida Tuxen Faber
Katrine Ilm Toft
Mikkeline Klemmensen
Rigmor L. Jakobsen
Sofia Luisa Gomes Ryom
Stella Lund Wahlberg
Victoria M Engbirk
8. Team Gaia DHG Gymnastik
Alma Roskjær Jacobsen
Amalie Rask
Clara Mouritzen
Frida Sonnenborg Pedersen
Ida Ginnerup Nielsen
Ida Kirstine Spaabæk Boesen
Rasmine Søndergaard Robl
Silje Hoffmark-Nielsen
Astrid Westergaard-Nielsen
Karen-Mathilde de Jong Fich Jespersen
9. Team Anemone Grindsted G & IF
Amalie Guldbrand Benkjer
Anne Ibsgaard Astrup
Carla Veje Bruun Andersen
Freja Fabricius Arreborg
Lærke Ahm Ørbæk Kristensen
Malou Hansen
Signe Lykke Nikolajsen
Sofie Møller Jørgensen
10. Team Azurit Greve Gymnastik og Trampolin
Agnete Hald
Elvira Bryder Greisen
Fione Villa Fink Rasmussen
Julie Møller Andersen
Liva Alexia Maschvitsz Wrem
Nadja Jean Kønig
Nicoline Reimann
Sine Jensen
Sofia Kruse
Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen
11. Team Astra Greve Gymnastik og Trampolin
Alberte Wulff Lindahl
Cassandra Thorup Henriksen
Cecilie Mai Brynhild Engstrøm
Emilie Leth Donnerstag
Larija Demjanenko
Louise Victoria Hartz
Luna Ølvang Thorvil
Melissa Skifte
Olivia Juulsgaard Jepsen

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Petit Greve Gymnastik og Trampolin
Amalie Tvedskov
Anna Sofie Møldrup Pedersen
Celina Krøll Pedersen
Freja Nielsen
Freja Marie Jensen
Ida Højer Paaske
Isabella Huus Niemann
Julie Mourier Bohn Jensen
Laura Memhave Scheller
Sofia Amalie Lerche
2. Team Stella Silkeborg GF
Bjørg Kring
Cæcilie Frankø Reker
Freya Kjølbæk Krogh
Ida Kaysen Moell
liva isabella laursen
marie jørgensen
Melina Perregaard Sabuhi
Mille boye Danielsen
3. Team Elara Spangsbjerg IF
Amalie Ankersen
Asta Tjørnelund Betzer
Gabriella Duque Ramirez
Isabelle Winther Fronteau
Karoline Nissen Andersen
Matilde Ørum Madsen
Mille Marie Falther
Nynne Poulsen
Vibe Christensen
4. Team Cherry LSI - Gymnastik
Emilie Franck
Gudrun Marie Krag Kirchhoff
Johanne Marie Jensen
Kathrine Anderberg Krag
Mette Wiinblad
Nana Hovhannisyan
Signe Møller Jensen
Yasmin Hosseini
5. Team Mellis GF Køge Bugt
Anna Marie Kruse
Celina Moss Henriksen
Emilie Viese Petersen
Ida Jochumsen
Lærke Marie Krohn Oldgreen
Milla Mai Høyer Schrøder
Nanna Juul Raklev
Sarah Neregaard Kieler
Signe Fill
Sofie-Amalie Kirschner
6. Team Movanna GF Køge Bugt
Analuna Skovbo-Hansen
Cecile Vartoft Glerup
Karoline Nørhaven
Lerke Harms
Lucca Vejstrup Vang Aahauge
Maja Søborg Ahrensberg
Michaela Naumova Christensen
Sigga Wittrup
Sille Christensen
7. Team Cassiopeia Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Anna Sophie Ege Qwist
Carla Skov Døssing
Clara Marie Stevens
Emilie Christiansen
Freja Veng
Isabella Springborg
Jasmin Mathiesen Csirini Ulucan
Signe Larsen
Victoria Guldbæk Christensen
8. Team Shine Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Alberte Johanne Bech Kähler
Astrid Sofie Hartman Boel
Clara Abildgaard Holm
Julie Klüwer Vestergaard
Le Benkjer
Milla Jastrup
Rikke Isager
Sara Kjær Fuglsang
Sophie Balling
9. Team Esperanza Gymnastikforeningen Øbro
Adina Besjakov-Strautmane
Anaia Lezzi Nygaard
Anna Karskov
Astrid Sophia Søndergaard Kristensen
Chi Aja Aasborg
Ella Bangsbo Holdum
Emma Clausen
Laura L. Thygesen
Lærke Maria Helledi
Matilde S. Sørensen
Oline Anker
Sofia Shevchenko
10. Ayra SOR IF
Aija Mathilde Busch Andersen
elsa Tolner
Freja Sloth Schultz
Klara Weinholdt Hansen
Laura Falster Christensen
Lilja Esther Højbjerre-Thomsen
Lærke Bruun
Mikkeline Dalsgaard
Silje Tandrup Jellev
Tilde Gothenborg Frederiksen
Tilde Rosén Bengtsen
11. Team Yksi Næsby IF
Kirstine Hultgreen Lund
Luna Kissow Jakobsen
Nicoline Dahl-Larsen
Sif Stendevad
Sigrid Christensen
Victoria Napora Møller Hansen
Victoria Willumsen
12. Team Lyra Grindsted G & IF
Alberte Bremer
Ana Moreno Perez
Anemone Tommelise Sigaard Hansen
Emilie Meier Bloch
Fatima Gerieva
Josefine Nielsen
Laura Krusborg Christensen
Nicoline Refshøj
Shabekka Ravichandran
Sidse Bang Sivebæk
Signe Sørensen
13. Team Muni GymHelsinge
Adelina Ekvall
Astrid Gerner Frost
Emilie Eriksen
Freja Birch
Josefine Riisager
Julie Gordon Jessen
Julie Langeth
Mynthe Kromann Sams
Nana Olesen
Serena Pornprapha Arsanok
Thilde Lewalski
14. Team Bellis Tarup - Paarup IF
Anna Holm Lykkegaard
Emilie Schwitzer Christensen
Emma Mikkelsen
Freyja Rún Hardardottir
Julie Knudsen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Victoria Sofie Madsen
15. Team Elva Munkebjerg Gymnastikforening
Anna Fenger
Ellen Fischer
Emilie Sørensen
Emina Grebovic
Fleur Martin
Kaya Eggert Mortensen
Kirstine Vadgård Bruntse
Mie Mogensen
Mira Mahmoud hajaj
Rebekka Louise Bork
Rose Nydam Hornshøj
Tilde Sofie Lund Petersen

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Iris Hillerød G & IF
Chanell Chantelou
Emilie Würtzen
Emma Sophie Skjøt Jensen
Freja Clausen
Klara Tropp Hag
Luna A J Holm
Madeleine Angelina Klit
Sabine Nordhald Larsen
Signe Illum Rasmussen
Supara Kawsuwan
2. Team Estella DHG Gymnastik
Anastasia Diatchikhina
Anna Hvid Bang
Camille Overby Andersen
Clara Bonkegaard
Ellen Bender
Emma Hestbæk
Liva Steffensen
Sarah Svensson
Sofie Bærentsen
Sofie Kappel Hansen
3. Team Octavia Farum Gymnastikforening
Amalie Esberg
Benedicte Svarre Gammelgaard
Emilie Rosenstand Lou
Lisa Jensen
Louisa Dyring-Andersen
Natascha Helweg Jensen
Signe Lange Nielsen
Xenia Wenøe
Mathilde Jessen
Nanna Lund Schaadt
Sasha Rose Bruun
4. Team Sirius SOR IF
Alberte Sigersen
Cecilie Buch
Cecilie Holde Larsen
Clara Sofie Holm Hansen
josefine oldgård mikkelsen
Julie Nielsen
Lea Toft Skov Kristensen
linnea trærup
Sonia Siddigi
5. Team Polaris SOR IF
Elia Hincheli Petersen
Johanne Bødker
Kristine Johanne Trier Frederiksen
Laura Oldgaard Larsen
Lærke Ege Sørensen
Maja Mølholm
Nanna Leisted Grønbech
Natasja Edske Røssel Larsen
Sama tehera
6. Team Calida Munkebjerg Gymnastikforening
Anna Kølle Andersen
Astrid Højvang
Emma Birkebæk Lauridsen
frida cordes
Ida Vinther Rasmussen
Karoline Kølle Andersen
Mathilde Mortensen
Nanna Bachmann Andreasen
uyenmi nguyen
7. Team Mango Ringsted IF - Gymnastik
Anna Mai Søndergaard
Anna-Mathilde Søgaard Laursen
Caroline Stechmann
Cecilia Mcpherson
Cecilie Vasehus Holck
claudia kristensen
Frederikke Bro
Julie backmann Hansen
Kornelia Asmussen
Mathilde Gryl Jensen
Natascha Mejnert
Sara Rebekka Møller
8. Team Opalia Grindsted G & IF
Elisabeth Shwe Tin Pau
Jasmin Hansen
Karoline Østergaard Mikkelsen
Louise Topbjerg Kristensen
Michelle Rehder
Nathali Møller Christensen
Naya Christensen
Sofie Astrup
Tilde Sivebæk
9. Team Safira Grindsted G & IF
Alicia Skjøtt-Pedersen
Benedicte Roed
Caroline Hansen
Elly Søgaard
Julie Nissen
Nicoline Johanne Sigaard Hansen
Pil Søgaard
Silke Lundø Kristensen
Sofie Völcker
Victoria Aagaard Gjerlevsen
10. Team Future Næsby IF
Alberte Lemming
Caroline Ryder
Freya Østergaard Ehrhorn Olsen
Julie Anthony Christensen
Julie Slot
Laura Meier Nielsen
Maja Lemming
Nikoline Hedegaard
Sofie Ascanius Duedal Brodersen
11. Team Dahlia Gymnastikforeningen Øbro
Agnes Tuxen
Astrid Marie Henriksen
Freya Illum
Freya T. Oltzen
Laura Vig
Luella Jelsbak
Maja Møller Carstensen
Nikoline S. Sørensen
Salma Vittrup
Vega Birkemose
12. Team Sky Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Caroline Andersen
Emilie Kjærgaard Jakobsen
Freja Grønlund Lind
Karla Dalsgaard Jørgensen
Maria Klopp Arvidsen
Mathilde Rahbek Gyllensten
Sarah Vosegaard
Signe Ilsøe
13. Team Magna GF Køge Bugt
Chloe Segalt
Freja Rath
Ida Højgaard
isabel Varup
Kathrine Langebek
Micala Behrens
Olivia Frid
Sara Juul Raklev
14. TEAM AVINA Silkeborg GF
Alberrte kamp Hjøllund
Emilie Lund Rasmussen
Emily April Bonner
karoline svanhede
Katrine holst
Liva Marie Søgaard
Naya Ladefoged Matzen
Silje Bull Skov
Sofie Klarfald Marcher
15. Team Brave LSI - Gymnastik
Anine Kirstine Sejersten
Anna Due Petersson
Cecilia Lemvig Madsen
Cecilie Sundenæs
Isabella Holmgreen Pedersen
Karen Hovmand
Kaya Pedersen
Kirstine Jensen
Lisa Ferré Sandgaard
Marie Højsted Johansen
Mette Wiinblad
Mie Sloth Berner
Sasha Spliid Madsen
16. Team Ellie TIK-GYMNASTIK
Anna Christiansen
Ariana Samoon Orya
Claudia Liva Gondrup
Frederikke Elkjær
Maja Køhler Bay
Maren Paulsen
Rebecca Odér
Sumie Gargiulo
Trine Rydiander
Cecilie Witterseh
17. Team Aura Espergærde IF
Anna Christine Valentin Winberg
Cecilie Rafn Geelmuyden
Ella Rosa Borchers
Ida Møller Franzen
Julie Blangsted Johansen
Klara Dahlerup
Laura Sælland Kirketerp-Møller
Mille Lind Larsen
Natasja Kegel Lantner
Sofie Brandt Bering
Eva Hornemann Møller
18. Team Milet Greve Gymnastik og Trampolin
Cathrine Steffensen
Emma Louise Busk Hansen
emmelie schiff demant
Ida Munk Nielsen
Liana Kamilla Michaelsen
Mathilde Brønd
Melina Lykke Sanggaard Jørgensen
Mie Jensen
Nadia Østergaard Jørgensen
Nicoline Algreen Nielsen
Rikke Marie Brommeland
19. Liva Greve Gymnastik og Trampolin
Astrid Marie Petersen
Caroline Bloksø
Daria Magdalena Górczynska
Ida Marie Brusen
Josefine Bisgaard
Julie Christophersen
Karla Sønnichsen
Laura Kruse
Line Bristorn
Tanya Vigsø Birkely
Victoria Mysander

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Alvira Randers gymnastiske Forening
Alberte Toft Brøndum
Helene Tanggaard
Karoline Mousing
Lærke Bastholm Schmidt
Marie Clausen
Marlene Skjerning Johansen
Nanna Serup
Sarah Dichmann
2. Team Annali Randers gymnastiske Forening
Beate Koch
Isabella Emilie Rosenqvist Rahbek
Karoline Langkilde
Lærke Bastholm Schmidt
Maja Schlüter
Marika Meldgaard
Mathilde Gangsted-Rasmussen
Sophie Andrea Davidsen
3. Team Dicentra Hillerød G & IF
Anna Quvang Smith
Camilla Nielsen
Emma Oline Lieberkind Jørgensen
Isabella Gjedsted Jensen
Julie Lüning
Karoline Smidth Knudsen
Sidsel Kruse Larsen
Silje Daubjerg Backmann
Sofie Westring Sørensen
4. Team Papaya Ringsted IF - Gymnastik
Anna Funch Geertsen
Anna-Sofie Vasehus Holck
Cenia Groth Andersen
Emilie Eggert Behrend
Emma Rebekka Møller
Feline Hove-Frerst
Ida Frederiksen
Liv Skriver Davidsen
Louise Fonseca Pedersen
Maia Olesen
Sofie Terkilsen
5. Team Tilje Tarup - Paarup IF
Alicia Nouck Rasmussen
Amalie Frostholm Lykke
Camilla Schmidt Steffensen
Julie Knudsen
Laura Qualmann Kristensen
Linea Holst
Louise Schmidt Steffensen

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Tanith DHG Gymnastik
Amalie Høvsgaard
Andrea Engemand
Camilla Lyne Rahbek
Emilie Pauli Jørgensen
Ida A. Henningsen
Josefine Grønvald Horstmann
Katrine Nøttrup
louise Emilie Jensen
Mathilde True
Nikoline Gilberg Jensen
Signe Hesselhøj Garde
2. Team Helios SOR IF
Andrea Huus Baslev
Camilla Kirstine Clausen
Ellen Birkner
Lærke Ege Sørensen
Mathilda Mürer
Oline Petersen
sana tehera
Sofie Oldgaard Mikkelsen
3. Team Sira Spangsbjerg IF
Catalina Elena Spataru
Cecilie Jepsen
Cecilie Nielsen
Iben Hang Nielsen
Mathilde Agathon Hansen
Mette Beck Hansen
Siw Christensen
Sofie Vestergaard Knudsen
Emilie Marie Sørensen
Emma Søndergaard
4. Team Magnolia Gymnastikforeningen Øbro
Clara Lange Baerentsen
Clara Ryberg
Columbine Møller Hale
Emily Noack
Kristina Schiøttz
Laurine Thygesen
Lola Corfixen
Oline Josvassen
Tilde Sofie Gram
Ella Mihalache
5. Team Luno GymHelsinge
Emilie Riisager
Frida Pirovano
Isabella Kyndby Pedersen
Martine Rahbek
Mathilde Bergstrøm
Mette Villadsen
Nanna Villadsen
Paula Møller Hougaard
Amalie Henriksen
Freja Birch
Sofie Mølkjær
Therese Villefrance
6. Team Magenta GF Køge Bugt
Anemone Jensen
Caroline Skovgaard
Clara Anna Bæk Chabert
Katrine Clemens Hansen
Malou Holmegaard Mauritzen
Olga Beck
Rikke Roed Kaasgaard Jørgensen
Sessa Mia Høyer Schrøder
Sofie Ekstrøm Jørgensen
7. Team Elina Greve Gymnastik og Trampolin
Caroline Vedel Gantzel
Cecilia Urup
Emilie Nielsen
Emma Frøslev Larsen
Josephine Christensen
Malene Skødstrup
Michelle Bjørnshauge Rasmussen
Sarah Ebeling
Maja Dyring Nielsen
8. Team Bella Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Engdal Køhlert
Daniella Duedahl Knudsen
Frederikke Bloksø
Karina Kilhof
Kathrine Julie Jakobsen
Laura Jørgensen
Louise Andersen
Mette Gerløv Larsen
Silke Lippert
Viktoria Thorup Henriksen

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Vena Silkeborg GF
Alberte Krog
Christine Bak skov nielsen
emilie videbæk
Frederikke Pauline Nielsen
Nadia Alexanadra Jensen
Sandra Frankø
Thi Thu Thuy Nguyen
2. Team ASG Aarhus Studenter Gymnastik
Astrid Risager Friis Clausen
Heidi Skov Pedersen
Helle Pernille Løvendahl Ringive
Karen Phyllis Bak
Natalie Vest-Jones
Nicoline Christine Felsager
Signe Isaksen Christensen
3. Team Veni Vejstrup Efterskole
Anna Busk
Freja Katrine Kramer
Freja Reinholt Mortensen
Julie Schultz Bang-Nielsen
melissa brunbakke
Sarah Barslund Petersen
4. Team Snerle Gymnastikforeningen Øbro
Alma Hjorth
Astrid H. Møller
Eva Rahbek Halkier
Frederikke Frøstrup
Laura Koch Ringtved
Mille Bach Hermansen
Pernille B. Andersen
5. Team Sofia Gymnastikforeningen Øbro
Karen Nielsen
Katrine Lund Nielsen
Martha Ryom
Mathilde Hjort
Mia Rud Rindel
Stephanie Paulsen
6. Team Fricka DHG Gymnastik
Annika Petursdóttir Møller
Camilla Skovsgaard
Cecilie Blaasvær
Ditte Sørensen
Elizabeth Heyde-Petersen
Mia Dürr Jeppesen
Naja Kristoffersen
7. Team Oxana Farum Gymnastikforening
Amalie Holst
Amalie Pflug von der Osten
Anna Kaae
Cæcilie Esberg
Katharina Balsløw
Mette-Marie Sørensen
Pernille Pedersen
Annika Ørnebjerg Jensen
Emilie Reves Carlsen
8. Team Navona Espergærde IF
Alba Luna Borchers
Amalie Rafn Geelmuyden
Catherine Sonasson Nystrup-Larsen
Cecilie Miltoft
Ellen Marie Frydendal
Filippa Skov Pedersen
Nina Hyldahl Homann
Regitze Collin Launbjerg

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Amelit Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Bethina Taarnmark
Isabella Rasoulinia Eiberg Andersen
Julie Torp
Laura Kjær Sørensen
Maria Dünnweber Melchert
Nanna Heinrichson
Sophie Skotte Worm
2. Team Aves Munkebjerg Gymnastikforening
Annie Pinderup
Frederikke Bebe Rasthøj
Ingrid Clara Nielsen
Julie Christine Larsen
Maja Graves Larsen
Nanna Jørgensen
Nicoline Bebe Rasthøj
Sofie Sjønov
3. Team Nona SOR IF
Alberte Nielsen
Anna Kruse
Emma Bay
Emma Rasmussen
Line Rosenlund Petersen
Marie Thorsgaard Fogholt
4. Team Feline Grindsted G & IF
Anne-louise Petersen
Katja Wind
Laura Christensen
Louise Rønne Pedersen
Pernille Frederiksen
Sofie Sand
5. Team Aviaja Silkeborg GF
Caroline Anastazia boberg knudsen
Emilie Grønning
Katrine Marker Madsen
Laura Vanilla Bendtsen Broberg
Louise Damsgaard Jensen
Nanna Catharina Boberg Knudsen
Caroline Damsgaard Jensen
6. Team FG90 FG 90 - Frederikshavn
Alberte Luna Larsen
Beate Groth
Camilla Christensen
Camilla Eriksen
Christina Nørgaard Usai
Josephine B. Andersen
Larisa Nicoleta Ciocarlan
7. Team Embla Espergærde IF
Boline Kristine Skjødt
Celine Montell
Fie Holm Agerskov
Freja Grønbæk-Thorsen
Ida Stürup Jelager
Madeline Malihini Jul
Mille Kathrine Malihini Jul
8. Team Zelda Espergærde IF
Camilla Fællesskov
Emilie Grønlund
Emma Christine Berggrein
Frida Olsen
louise Lou
Sophie Valentin Wiinberg

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark