Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Fynsmesterskab - d. 15-03-2015 - 15-03-2015

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Fenja Tarup - Paarup IF
Amanda Helms-Nielsen
Anneline Friis Østergaard
Cecilie Duus Rasmussen
Jasmin Longgaard Birk
Khrisha Nagarajah
Klara Lundberg Rasmussen
Mathilde Dreier Møller-Andersen
Mathilde Ellegaard Toft
Oline Berdiin Nielsen
Sophie Boesgaard
Laura Holtoug
2. Team Emea Tarup - Paarup IF
Bjørk Kallesøe
Emilie Johansen
Ida Næsted Schmidt
Karoline Møller Andersen
Neca Kiritharan Nagarajah
Paula Murane
Sigrid Phillipsen Holst
Sofie Mikkelsen
ida marie jørgensen
3. Team Coco Munkebjerg Gymnastikforening
Adela Muminovic
Azra Pilica
Caya Nyland Østergaard
Emilie Lohmann
Emilie Sørensen
Emina Grebovic
Irma Rujanac
Kaya Eggert Mortensen
Laura Lund Wulff
Tilde Sofie Lund Petersen
4. Team Gaia DHG Gymnastik
Alma Roskjær Jacobsen
Andrea Nancke
Clara Mouritzen
Frida Sonnenborg Pedersen
Isabella Fuglsang Jørgensen
Naiya Bak Søndergaard
Rasmine Søndergaard Robl
Silje Hoffmark-Nielsen
Smilla Josefine Kildegaard
Sofie Bøgelund Hansen
Rose Marie Brandenborg

 

Mini 8-10 år

Nr. Hold Forening
1. Team Ava Tarup - Paarup IF
Alma Pultz Henckell
Cecilie Victoria Libak
Daniela Grown Kaltoft
Emilie Ellegaard Toft
Freyja Run Hardardottir
Julie Feddern Johansen
Katharina Dokic
Katrine Amalie Kaufmann
Liva Høvids Skrædderdal
Mia Maja Nielsen
2. Team Bellis Tarup - Paarup IF
Anna Holm Lykkegaard
Emilie Schwitzer Christensen
Emma Mikkelsen
Iben Korgaard
Julie Kringlum Knudsen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Victoria Schmidt
3. Team Ella Munkebjerg Gymnastikforening
Anne-Sofie Kroer Kaiser
Clara Carøe Lund
Ellen Fischer
Emma Østergaard
frida cordes
Lærke Kristensen
Merle Olivia Andersen
Rebekka Louise Bork
Emma Birkebæk Lauridsen
4. Team Yksi Næsby IF
Caroline Andersen
Kirstine Hultgreen Lund
Luna Kissow Jacobsen
My Lau
Nicoline Dahl-Larsen
Sif Stendevad
Sigrid Christensen
Victoria Napora Møller Hansen
Victoria Willumsen
Julie Funder Schmidt

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Future Næsby IF
Alberte Lemming
Caroline Ryder
Julie Anthony Christensen
Julie Slot
Laura Meier Nielsen
Laura Udsen Lundsgaard
Maja Lemming
Nikoline Hedegaard
Laura Qualmann Kristensen
Sofie Brodersen
2. Team Estella DHG Gymnastik
Anastasia Diatchikhina
Anna Hvid Bang
Asta Henningsen
Clara Bonkegaard
Ellen Bender
Emma Hestbæk
Liva Steffensen
Sarah Svensson
Sofie Bærentsen
Sofie Kappel Hansen
3. Team Palia Munkebjerg Gymnastikforening
amelia riva
Andrea Graves Larsen
Anna Kølle Andersen
Astrid Højvang
Karoline Kølle Andersen
Manja Ova Arndal Nielsen
Noa Katrine Kærup Nielsen
Thea Rosenkilde Qvist
Emma Birkebæk Lauridsen
Signe Bærholm Henriksen
Smilla Emilia Andersen
4. Team Tilje Tarup - Paarup IF
Alicia Nouck Rasmussen
Camilla Schmidt Steffensen
Emma Valter Thomsen
Freja Bernkilde
josefine lyng
Laura Brændekilde Schødts
Laura Lund Andersen
Lærke Taaning Joensen
Maria Langkilde Møller
Amalie Mølgaard Vedel Hansen
Lærke Holtoug
Signe Garde
5. Team Athene DHG Gymnastik
Amalie Høvsgaard
Anastasia Diatchikhina
Anne From Andersen
Benedicte Brandenborg
Camille Overby Andersen
Christina Lage Jensen
Emma Schreiner
Katrine Nøttrup
Kirstine Enggaard
louise Emilie Jensen
Mathilde Knudsen
Sofie Malec

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Fricka DHG Gymnastik
Camilla Skovsgaard
Caroline Stein Frandsen
Cecilie Blaasvær
Clara Esther Lehn Petersen
Ditte Sørensen
Elizabeth Heyde-Petersen
Mia Dürr Jeppesen
Naja Kristoffersen
Annika Petursdóttir Møller
2. Team Ixus Munkebjerg Gymnastikforening
Alberte Buch Gøbel
anela halilic
Julie Christine Larsen
Nana Graves Larsen
Silje Ida Amalie Andersen
Smilla Fabrin
Tilde Cordes
uyenmi nguyen
Maja Lund

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Florentina Ebberup IF
Camilla Kulavig
Caroline Nedergaard Hansen
Caroline Seitzberg
Clara Christiansen
Laura Birckner
Sidsel Haar
Sofia Dalsgaard
Sofie Sjønov
2. Team Kyatit Tarup - Paarup IF
Amalie Frostholm Lykke
Cecilie Krogager Rasmussen
Freja Katrine Kramer
Freya Østergaarde Ehrhorn Olsen
Julie Knudsen
Julie Schultz Bang-Nielsen
Sally Windt
Sofia Vallentin Christiansen
Tenna Just Larsen
Trine Hjortborg Pedersen
Frederikke Bebe Rasthøj
Freja Reinholt Mortensen

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Kora DHG Gymnastik
Camilla Lyne Rahbek
Caroline Heinmann
Cecilie Skov Petersen
Emilie Pauli Jørgensen
Ida A. Henningsen
Mathilde True
Nanna Primdahl
Nikoline Gilberg Jensen

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Alina Tarup - Paarup IF
Andrea Ellinor Engemand
Anna Hesselhøj Garde
Celina Bernkilde
Josefine Grønvald Horstmann
Louise Schmidt Steffensen
Nanna Engstrøm Knudsen
2. Team Vejstrup Vejstrup Efterskole
Caroline Ross Pedersen
Emma Kristensen
Ida Forchhammer Thønnings
Ingrid C. Nielsen
Johanne Bjørklund
Nanna Jørgensen
Nicoline Bruun
Sofie Frisch Møller Andersen
3. Ollerup Ollerup Gymnastikforening
Emilie Termansen
Majken Vibe Djernæs
Nanna Østergaard
Noemi Møller Wulfsberg
Sae Yabuta
Signe Guldager
Siv Luise Krog
Yuriko Ichikawa
Ane Emilie Friis Vestergaard
Marte Christine Ruud Bleka

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Enya Munkebjerg Gymnastikforening
Amalie Lund Wulff
Anne Stenderup
Camilla Bach Tonnesen
Madeleine Folcker
Mathilde Rosenfeldt Bro
Tilde Cordes
2. Team Athena Munkebjerg Gymnastikforening
Frederikke Boll
Ida Bugge
Kathrine Plaugborg Andersen
Louise Holmberg Steffen
Maja Lynge Topp Jørgensen
Maja Graves Larsen
Sofia Sabat Hjuler
3. Team Aya Tarup - Paarup IF
Camilla toft
Cecilie Juul Smidt
Josefine Strandgaard Hierath
Katrine Møller Christoffersen
Louise Nissen Vilshardt
Sofie Behrendsen
4. Team Thia DHG Gymnastik
Andrea Humphries
Anna Steffensen
Cille Nielsen
Emma Horskjær Humphries
Josephine Stampe
Laura Lunde
Sara Friis Nielsen
Sarah Møller Langkilde
Sofie Kjeldgaard

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark