Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM 2. runde Tweens-Junior-Senior 3. division - d. 03-05-2014 - 03-05-2014

Tweens

Nr. Hold Forening
1. RgF Grand Prix Liva Randers gymnastiske Forening
Amanda Grønkjær
Freja Vindum
Helene Tanggaard
Ida Høyrup Madsen
Kamilla Bilde Kristiansen
Marie Clausen
Marika Meldgaard
Nina Sørensen
Rebekka Meldgaard
Sofie Søndergaard
2. RgF Grand Prix Aura Randers gymnastiske Forening
Anne Hansen
Anne Sofie Mousing
Emilie Andersen
Emilie Poulsen
Freja lene Petersen
Freya Nielsen
Isabell Frey
Karoline Høyrup Madsen
Mathilde Poulsen
Sarah Dichmann

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Luna Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Von Mehren
Catrine Amalieh Lykke Wiberg
Dinah Steffensen
Emilie Lundø Christensen
Emma Weiss
Laura Kjær Sørensen
Mie Dyring Nielsen
Sofia Von Mehren

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. RgF Grand Prix Randers gymnastiske Forening
Ane Emilie Friis Vestergaard
Annika Høeg
Camilla Sloth Lauridsen
Cecilie Amstrup Andreasen
Karoline Dam
Malene Thorsager Kahr
Sofie Gregersen
Sofie Østergaard Nielsen
2. Team Noir Vejstrup Efterskole
Emilie Balterød
Emma Frederiksen
Matilde Navntoft
Sara Vallentin Raae Andersen
Sarah Lundberg
Stine Simonsen Hansen
3. Ollerup 1 Ollerup Gymnastikforening
Caroline Holdflod Nørgaard
Katharina Vangaa Rasmussen
Line Thousig Jakobsen
Mette Krogh Starostka
Penny Schubert
Rebecca Dalby Damm
Saki Matsuura
4. Ollerup 2 Ollerup Gymnastikforening
Alberthe Sparvath Kristensen
Cathrine Tavs Andersen
Janni Mansfield Nygaard
Mie Nielsen
Regitze Womb-Olsen
Simone Borg Bruun
5. Ollerup 3 Ollerup Gymnastikforening
Cecilie Bjørn Jensen
Christina Kolby Østergaard
Julie Kikkenborg Viig
Julie Seiger Egholm
Katarina Weibel Hansen
Katrine Engelund Brøns
Marie Birk Petersen
6. Team Lume Gymnastikforeningen Øbro
Agnes Le Fevre Ryom
Bella Saabye Anker
Clara Serup
Emma Amfelt
Rosa Bennekou
Thea Lillebæk
7. Team Nordik IF Føroyar
Beinta Biskopstø Joensen
Bjørg Ellendersen
Jeanni Petersen
Lindis Petersen
Rakul Rasmussen Jogvansdottir
Ruth Smith
Turið Nattestad

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Vivo Vejstrup Efterskole
Emma Hyltoft Eriksen
Emma Kaas
johanne louise Christensen
Lea Nørby Jensen
Louise Holmberg Steffen
Pauline Christiansen
Sofia Sabat Hjuler

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark