Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Fynsmesterskab - d. 17-03-2013 - 17-03-2013

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Alba Tarup - Paarup IF
Alma Pultz Henckell
Daniela G. Kaltoft
Emilie Ellegaard Toft
Freyja Run Hardardottir
Julie Feddern Johansen
Julie Wittenborn
Katharina Dokic
Katrine Amalie Kaufmann
Liva Skrædderdal
Mathilde Zwiebler Vestergaard
Mia Maja Nielsen
Vera Horpestad Larsen
2. Team Bellis Tarup - Paarup IF
Anna Holm Lykkegaard
Emilie Schwitzer Christensen
Emma Mikkelsen
Fatima Ahmad
Josephine Zwiebler Vestergaard
Julie Kringlum Knudsen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Sofia Faltz
Victoria Schmidt
3. Team Yksi Næsby IF
Isabella Vestergaard
Josefia Dines Hermand
Laura Udsen Lundsgaard
Linn-Scarlet S. Christensen
Luna Kissow Jakobsen
Mai Holmgaard
Maja Lemming
Sofie Brodersen
Victoria Napora Møller Hansen
Victoria Willumsen
Josephine Lundsgaard Udsen
4. Team Athene DHG Gymnastik
Ann-Cecilie Hvenegaard
Benedicte Brandenborg Jacobsen
Camilla Marie Petersen
Christina Lage Jensen
Katrine Søndergaard
Liva Steffensen
Mathilde Meyer Knudsen
Sarah Svensson
Sofie Kappel Hansen
Sofie Svensson
Alberte Hauberg Lohmann
Ida Stengård Brewer
Sofie Lykke Olsen
5. Micro Grand Prix Munkebjerg Gymnastikforening
amelia riva
Anne-Sofie Kroer Kaiser
Astrid Højvang
Ellen Fischer
Emma Birkebæk Lauridsen
Emma Vikkelsø Nørgaard
frida cordes
Manja Ova Arndal Nielsen
Merle Olivia Andersen
Smilla Emilia Andersen
Thea Emilie Hancke
Thea Pram Sørensen

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Cia Ebberup IF
Anna Gerner Knudsen
Caroline Hansen
Clara Christiansen
Ditte Holst
Laura Hørsman
Rikke Fredberg
Sidsel Haar
Sofia Dalsgaard
Sofie Marie Sage Jacobsen
2. Team One Næsby IF
Amalie Lundholm Kross
Astrid Bundesen
Emma Marin Næshave Petersen
Freja Mortensen
Freya Østergård Olsen
Louise Udsen Lundsgaard
Sally Windt
Tenna Just larsen
3. Team Nixi DHG Gymnastik
Anna-sophie Engelsen
Camilla Lyne Rahbek
Ida A. Henningsen
Julie Adeltoft
Julie L. Olsen
Laura Lunde
Mathilde True
Nikoline Gilberg Jensen
Sandra Han
4. Team Venus Munkebjerg Gymnastikforening
Amalie Lund Wulff
Anne Stenderup
Camilla Bach Tonnesen
Julie Christine Larsen
Madeleine Folcker
Mathilde Rosenfeldt Bro
Nana Graves Larsen
Smilla Fabrin
Tilde Cordes

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Kahla Tarup - Paarup IF
Cecilie Juul Smidt
Clara Rose Wraae Rasmussen
Emma Blomberg Elmkvist
Joan Hasan
johanne louise Christensen
Julie Schultz Bang-Nielsen
Sofie Hjortborg Pedersen
Stine Muhlig
Anna Hesselhøj Garde
Cecilie Alkjærsig Knudsen
2. Team Theia DHG Gymnastik
Anna Them Steffensen
Cille Emilie Nielsen
Emma Horskjær Humphries
Josephine Nielsen
Maria Pedersen
Olivia Kjær Jensen
Rikke Bro
Sara Friis Nielsen
Sofie Kjeldgaard
3. Team Daisy Ebberup IF
Camilla Funck
Camilla Kulavig
Christine Hørsman
Kathrine Elvstrøm
Katja Schjørring
Katrine Storm
Kia Møller Sørensen
Laura Birckner
Nanna Jørgensen
Nicoline Christine Fredensborg
4. Team Jeden Næsby IF
Clara Marie Bode
Frederikke Kamph Jensen
Kathrine Plaugborg Andersen
Luna Marseen Andersen
Maja Topp Jørgensen
Signe Windt
Sissel Thrane
Sofie Haugaard Dahl Nielsen
5. Team Athena Munkebjerg Gymnastikforening
Frederikke Boll
Ida Bugge
Ingrid C. Nielsen
Louise Holmberg Steffen
Maja Graves Larsen
Sara Cordes
Simone Augustinus Holmlund
Sofia Sabat Hjuler

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Vejstrup Vejstrup Efterskole
Christine Bach Tonnesen
Cæcilie Demandt Winther
Emilie Bjerregaard Brokmose
Freja Oggesen
Laura Bech Poulsen
Signe Windahl Kofoed
Sofie Skov Bergholdt
2. Gymnastikhøjskolen i Ollerup 1 Ollerup Gymnastikforening

Anne-Sofie Seidelin Rasmussen
Helle Øllgaard
Ida Busk Andersen
Katrine Leth Teisen
Mette Wrang Andersen
Sara Alberte B. Jørgensen
3. Gymnastikhøjskolen i Ollerup 2 Ollerup Gymnastikforening
Astrid Højer
Cecilie Gørlev Larsen
Cecilie Sofia Stenum Czepluch
Celine Lilienhof Jagd
Karen Østergaard Nielsen
Stine Brink Hansen
4. team Elvira Ebberup IF
Ellen Lindskov Naundrup-Jensen
Ida Briand Thomsen
Karina Hvid Larsen
Nanna Kristensen
Rebekka Haahr
Signe Sparre

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Lipa Tarup - Paarup IF
Amanda Viskum
Anne Vejstrup Madsen
Annie Pinderup
Camilla Havely Willum Nielsen
Camilla toft
Caroline Ariane Wraae Rasmussen
Nicoline Bebe Rasthøj
2. Team Aya Tarup - Paarup IF
Ida Jäger Laursen
Katrine M. Christoffersen
Line Behrendsen
Rikke Lund Nielsen
Sofie Behrendsen
Stine Pedersen
3. DHG SENIOR DHG Gymnastik
Alberte Kirk Larsen
Amalie Sofie Banke
Frederikke Bertram
Isabella Illum Olsen
Maja S. Ravn
Rikke Borgstrup
Sarah Trasbo
Josefine Hierath

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark