Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM Micro og Mini - d. 21-04-2013 - 21-04-2013

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Alba Tarup - Paarup IF
Alma Pultz Henckell
Daniela G. Kaltoft
Emilie Ellegaard Toft
Freyja Run Hardardottir
Julie Feddern Johansen
Julie Wittenborn
Katharina Dokic
Katrine Amalie Kaufmann
Liva Skrædderdal
Mathilde Zwiebler Vestergaard
Mia Maja Nielsen
Vera Horpestad Larsen
2. Team Bellis Tarup - Paarup IF
Anna Holm Lykkegaard
Emilie Schwitzer Christensen
Emma Mikkelsen
Fatima Ahmad
Josephine Zwiebler Vestergaard
Julie Kringlum Knudsen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Sofia Faltz
Victoria Schmidt
3. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
Cassandra Thorup Henriksen
Celina Krøll Pedersen
Frederikke Lykke Kristensen
Freja Marie Jensen
Frida Knudsen
Julie Mourier Bohn Jensen
Klara Butler Simoni
Laura Kruse
Laura Memhave Scheller
Line Bristorn
Sofia Kruse
Victoria Christensen
Victoria Rasoulinia Eiberg Andersen
4. Team Yksi Næsby IF
Isabella Vestergaard
Josefia Dines Hermand
Laura Udsen Lundsgaard
Linn-Scarlet S. Christensen
Luna Kissow Jakobsen
Mai Holmgaard
Maja Lemming
Sofie Brodersen
Victoria Napora Møller Hansen
Victoria Willumsen
Josephine Lundsgaard Udsen
5. Team Athene DHG Gymnastik
Ann-Cecilie Hvenegaard
Benedicte Brandenborg Jacobsen
Camilla Marie Petersen
Christina Lage Jensen
Ida Stengård Brewer
Katrine Søndergaard
Liva Steffensen
Mathilde Meyer Knudsen
Sarah Svensson
Sofie Kappel Hansen
Sofie Svensson
Alberte Hauberg Lohmann
Sofie Lykke Olsen
6. Team Aura Espergærde IF
Cecilie Elise Søndergaard Jensen
Cecilie Rafn Geelmuyden
Clara H. Søjborg
Ella Skov Pedersen
EllaRosa Borchers
Fanny Hjeermitslev Olsen
Frederikke Melander
Frida Juelshøg Knudsen
Isabel Nissen
Isabella Bjerregaard
Julie Blangsted Johansen
Laura Sælland Kirketerp-Møller
Natasja Kegel Lantner
Selma Rud Ingvardsen
7. Team Daisy Spangsbjerg IF
Amalie Munk Andersen
Anne Jørgensen
Asta Tjørnelund Betzer
Frida Dubgaard
Gabriella Duque Ramirez
Maja Olesen
Nadja Borg
Nikoline Stausholm Christensen
Sofie Amalie Steen Pedersen
Vibe Christensen
Carla Pallesen
Mia Borg
8. Micro Grand Prix Munkebjerg Gymnastikforening
amelia riva
Anne-Sofie Kroer Kaiser
Astrid Højvang
Ellen Fischer
Emma Birkebæk Lauridsen
Emma Vikkelsø Nørgaard
frida cordes
Manja Ova Arndal Nielsen
Merle Olivia Andersen
Smilla Emilia Andersen
Thea Emilie Hancke
Thea Pram Sørensen
9. Koala SOR IF
Cecilie Buch
Cecilie Primgaard Hansen
Clara Sofie Holm Hansen
Dagmar Carlsen
Eva Huus Baslev
Frederikke Algreen Nielsen
Ida Brun
Isabella Huus Niemann
Lilja Esther Højbjerre-Thomsen
Lærke Bruun
Maise Nybo Jørgensen
Malou Ingholt Gustavsen
Natasja Edske Røssel Larsen
Svale Nybo Jørgensen
10. Glimmer Girls Team Perle Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Alberte Johanne Bech Kähler
Caroline Schubert
Clara Abildgaard Holm
Ida Leth Kløve
Julie Klüwer Vestergaard
Julie Lund
Line Overgaard
Monika à S Thomsen
Sofie Sheng Kattrup Olesen
Sophie Balling
11. Glimmer Girls Team Paillet Lystrup Idrætsforening - Gymnastik
Anna Sophie Ege Qwist
Caroline Elsborg Hansen
Christine Illum Søndergaard
Clara Marie Stevens
Emma Rask Guldager
Julie Borlund
Kulie Liv Melgaard Rosbjerg
Liv Hansen
Maria Dybdahl-Nielsen
Silje Vibe Dørken
Sofia Nørgaard
12. Team Edelweiss Gymnastikforeningen Øbro
Astrid T. Oltzen
Chi Aja Aasborg
Eva Kobow Westh
Isabella Garde
Laura Thygesen
Laura Vig
Luella Jelsbak
Matilde S. Sørensen
Nikoline S. Sørensen
Pauline Gammelgaard Jørgensen
Vega Birkemose
Vilde Olsen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark