Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

1. runde Mini-Pige - d. 03-02-2013 - 03-02-2013

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Venus Munkebjerg Gymnastikforening
Amalie Lund Wulff
Anne Stenderup
Camilla Bach Tonnesen
Julie Christine Larsen
Madeleine Folcker
Mathilde Rosenfeldt Bro
Nana Graves Larsen
Smilla Fabrin
Tilde Cordes
2. Team Nixi DHG Gymnastik
Anna-sophie Engelsen
Camilla Lyne Rahbek
Ida A. Henningsen
Julie Adeltoft
Julie L. Olsen
Laura Lunde
Mathilde True
Nikoline Gilberg Jensen
Sandra Han
3. Team Faya Spangsbjerg IF
Frederikke Jul Kjær
Julie Møhring Madsen
Katrine Larsen
Katrine Rejnhold Sørensen
Marie Louise Kjær Isaksen
Michelle Agathon Hansen
Nadja Kostow
Sofie Juhl Jensen
Fie Østergaard Nielsen
Julie Hornbeck Clemmensen
Olivia Præst Ørsted
Saffiyah Nørgaard
4. Pigerække Grindsted G & IF
Ane Tornby
Anne-louise Petersen
Cecilie Völcker
Lea Vinkel
Maja Sørensen
Maria Elbæk
Sahra Wind
Sofie Sand
Anne Andersen
Emma Gjerlevsen
Katja Wind
5. Team Køge Bugt GF Køge Bugt
Alberte Falck
Caroline Vartoft Glerup
Celine Rasmussen
Cilje Aukdal Nielsen
Emma Sofie Christiansen
Josefine Frese
Lara Wuust Moraes
Sara Lund Lyster
Sofie Nielsen
Viktoria Thunø
6. Team Cia Ebberup IF
Anna Gerner Knudsen
Caroline Hansen
Clara Christiansen
Ditte Holst
Laura Hørsman
Rikke Fredberg
Sidsel Haar
Sofia Dalsgaard
Sofie Marie Sage Jacobsen
7. Team Lumina Sorø Gymnastik Forening
Emilie Langkjær
Helena Jensen
Julie Bastholm
Laura Grønholt
Line Lundsgaard
Linnea Brønnum Hansen
Olivia Jensen
Smilla Due
Vera Kaagaard
Emma Stub Andersen
8. Team One Næsby IF
Amalie Lundholm Kross
Astrid Bundesen
Emma Marin Næshave Petersen
Freja Mortensen
Freya Østergård Olsen
Louise Udsen Lundsgaard
Sally Windt
Tenna Just larsen
9. Team Snerle Gymnastikforeningen Øbro
Alma Hjorth
Asta Fabricius
Astrid H. Møller
Caroline Thomsen
Eva Rahbek Halkier
Frederikke Frøstrup
Laura Koch Ringtved
Mille Bach Hermansen
Pernille B. Andersen
Azeema Moghal
10. Team Norma Espergærde IF
Esther Collin Launbjerg
Ida Garbers
Ida Schacht
Johanne Ørgaard Schreiner
Karla Toldsted
Linea Truelsen
Maya Atie
Sara Mathiesen
Mathilde Boe Nielsen
Milica Ytting Hansen
11. SOR Areus SOR IF
Helene Benedicte Fabrin-brasted
Ida Marie Bove Heiseslev
Mathilde Hoppe
Mette Marie Hemmingsen
Mille Hemmingsen
Sofie Lundholm Andersen
Sofie Wagner Lærkesen Holm
Teresa Olesen
12. Team Amelit Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Bethina Taarnmark
Emilie Sophie Skaaning Ekman
Ida Væde Lykkebo
Isabella Rasoulinia Eiberg Andersen
Lea Steffensen
Maria Dünnweber Melchert
Maria Grye Pedersen
Nanna Heinrichson
Sille Bach Thune
Sophie Skotte Worm
Thea Hedbak Thelander
13. Team SG pige Silkeborg GF
Anne-Sofie Kristensen
Caroline Grønning
Caroline Anastazia boberg knudsen
Caroline Nygaard Iversen
Line Feder
Marie Froberg
Michelle Hesel
Nanna Catharina Boberg Knudsen
Nellie Schaad Granlund
Sarah Barslund Petersen
14. Team Ticko Hjerting IF - Gymnastik
Anna Frølund
Clara Ellingsgård
Josefie Elgaard
Laura Kristensen
Michelle Fronteau
Nadine Fronteau
Nikoline Laursen
Signe Jessen
15. Team Atria Hillerød G & IF
Anna Quvang Smith
Camilla Nielsen
JUlie Christensen
Mathilde Bacher Jensen
Melissa Brunbakke
Nora Baardsen
Pernille Pedersen
Silje Daubjerg Backmann
16. Team Gemma Hillerød G & IF
Alberte Holst
Amira Kazal
Andrea Pedersen
Ida Eleonora Møller Franzen
Isabella Gjedsted Jensen
Julie Lüning
Martha Holm-Jensen
Silje Daubjerg Backmann
Josephine O´Reilly
17. Team Rosa Farum Gymnastikforening
Cæcilie Esberg
Emilie Rimmer
Emilie Reves Carlsen
Emma Egeberg Pohl
Ida Hammer
Kirstine Hamborg Jensen
Mette-Marie Sørensen
Nikita Helweg Jensen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark