Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM Micro - d. 22-04-2012 - 22-04-2012

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
Cathrine Steffensen
Celina Krøll Pedersen
Emma Louise Busk Hansen
Freja Post Nielsen
Julie Mourier Bohn Jensen
Katrine Hinze Kristiansen
Laura Kruse
Laura Memhave Scheller
Line Bristorn
Sissel Lauren Frese-Wright
Stine Moesgaard Larsen
2. Team Purple Star GymHelsinge
Adelina Ekvall
Agnete Skovsgaard
Anna Kristiansen
Anna Sophie Monberg Søstrøm
Clara Kjær Pedersen
Claudia Ilona Hansen
Jacqueline Chrillesen
Josefine Riisager
Mathilde Beck
Matilde Sørup Pedersen
Mikala Bjørnbak
Selma Andersen
Sofie Bach Christensen
Victoria Bartholin
3. Team Anemone Ebberup IF
Anna Funck
Astrid Willemann
Emilie Kulavig
Katrine Busk Breumsø
Mathilde Jessen
Mille Ellegaard Olsson
Pil Munk Carlsen
Sille Anni Dreisig Hansen
Sofie Thorup Bruun
Tea Lilledahl Jespersgaard
Thea Michaud
4. Team Yksi Næsby IF
Camille Ejdrup Møller
Caroline Elisabeth Ryder
Josefia Dines Hermand
Julie Lindskov Slot
Julie Silje Wittrup Troldhjem
Laura Udsen Lundsgaard
Luna Kissow Jacobsen
Mai Tong Holmgaard
Sofie Ascanius Duedal Brodersen
Victoria Napora Møller Hansen
5. musvit SOR IF
anika lykke hansen
emilie madsen
Frederikke Hørslev
jahanne herts
linnea trærup
lise jenner rasmussen
louise standtke
lærke vesterby
marie heron
Sama tehera
6. kolibri SOR IF
asta jensen
cecilie buch
elisabeth østergaard
Freja Phil Kristensen
Ida Brun
josefine oldgård mikkelsen
Julie Nielsen
linnea trærup
Luna Øhrgaard
mia fournaise
7. DHG Micro DHG Gymnastik
Amalie Høvsgaard
Anna Hvid Bang
Asta Henningsen
Ellen Bender
Emma Hestbæk
Emma Schreiner
Ida Stengaard Brewer
Josefine Christoffersen
Katrine Søndergaard
Liva Steffensen
Sarah Svensson
Signe Lundegaard
8. Munkebjerg Mikro Grand prix Munkebjerg Gymnastikforening
amelia riva
Andrea Graves Larsen
Astrid Højvang
Freja Krainer Hansen
frida cordes
Mathilde Bjørk Nielsen
Merle Olivia Andersen
Signe Bærholm Henriksen
Smilla Emilia Andersen
Victoria Hasselstrøm
9. Micro grandprix Spangsbjerg IF
Amalie Ankersen
Anne Jørgensen
Asta Tjørnelund Betzer
Frida Dubgaard
Julie Jørgensen
Maja Olesen
Maria Lyager
Matilde Ørum Madsen
Sofie Amalie Steen Pedersen
Vibe Christensen
Aleksandra Feodora Rusuberg
10. ØBRO - Micro Gymnastikforeningen Øbro
Agnes Tuxen
Anna Müller
Astrid Marie Henriksen
Flora Østergaard
Freya Illum
Freya T. Oltzen
Isabella Garde
Jaya H. Larsen
Nikoline Sørensen
Olivia Tukjær
Regitze Kaas Hagild
Sabina Eriksen
Vera Bachmann
11. Grindsted Grindsted G & IF
Ajsa Alagic
Cirkeline Birk
Ina Galazka
Isabell Lessmann
Jasmin Hansen
Malene Havn
Sarah Thevanesan
Signe Appel
Sofie Astrup
Tilde Sivebæk
12. Team Tilje Tarup - Paarup IF
Alicia Nouck Rasmussen
Benedikte Marie Bergholdt
Camilla Schmidt Steffensen
Emilia Krogh Larsen
Freja Meldgård Bernkilde
josefine lyng
Julie Kringlum Knudsen
Laura Brændekilde Schødts
Maria Møller Langkilde
Mathilde Frostholm Lykke
Ida Marie Krogager Rasmussen
Sara Ross
13. Team Poco Tarup - Paarup IF
Amalie Qvick Hansen
Anna Holm Lykkegaard
Cecilie Burkal Vestergaard
Hannah Kortbek
Ida Marie Krogager Rasmussen
Laura Lund Andersen
Mathilde Frostholm Lykke
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Sara Skall Ejvang
Sofia Faltz
Victoria Schmidt

14. HGI Micro Hillerød G & IF
Amalie Iben Nordenbæk Pedersen
Amira Kazal
Andra Ioana Pintilie
Andrea Pedersen
Hannah Pharsen
Ida Eleonora Møller Franzen
Josephine O´Reilly
Karoline Brendstrup
Liva Agger Knudsen
Silke Frøkjær
Sophie Sejer Kristoffersen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark