Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Fynsk Mesterskab - d. 18-03-2012 - 18-03-2012

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Yksi Næsby IF
Camille Ejdrup Møller
Caroline Elisabeth Ryder
Josefia Dines Hermand
Julie Lindskov Slot
Julie Silje Wittrup Troldhjem
Laura Udsen Lundsgaard
Luna Kissow Jacobsen
Mai Tong Holmgaard
Sofie Ascanius Duedal Brodersen
Victoria Napora Møller Hansen
2. DHG Micro DHG Gymnastik
Amalie Høvsgaard
Anna Hvid Bang
Asta Henningsen
Ellen Bender
Emma Hestbæk
Emma Schreiner
Ida Stengaard Brewer
Josefine Christoffersen
Katrine Søndergaard
Liva Steffensen
Sarah Svensson
Signe Lundegaard
3. Team Tilje Tarup - Paarup IF
Alicia Nouck Rasmussen
Benedikte Marie Bergholdt
Camilla Schmidt Steffensen
Emilia Krogh Larsen
Freja Meldgård Bernkilde
josefine lyng
Julie Kringlum Knudsen
Laura Brændekilde Schødts
Maria Møller Langkilde
Mathilde Frostholm Lykke
Ida Marie Krogager Rasmussen
Sara Ross
4. Team Poco Tarup - Paarup IF
Amalie Qvick Hansen
Anna Holm Lykkegaard
Cecilie Burkal Vestergaard
Fatima Ahmad
Hannah Kortbek
Ida Marie Krogager Rasmussen
Laura Lund Andersen
Mille Sand Andersen
Sara Ross
Sara Skall Ejvang
Sofia Faltz
Victoria Schmidt
Mathilde Frostholm Lykke
5. Munkebjerg Mikro Grand prix Munkebjerg Gymnastikforening
amelia riva
Andrea Graves Larsen
Astrid Højvang
Freja Krainer Hansen
frida cordes
Mathilde Bjørk Nielsen
Merle Olivia Andersen
Signe Bærholm Henriksen
Smilla Emilia Andersen
Victoria Hasselstrøm
6. Team Anemone Ebberup IF
Anna Funck
Astrid Willemann
Emilie Kulavig
Katrine Busk Breumsø
Mathilde Jessen
Mille Ellegaard Olsson
Pil Munk Carlsen
Sille Anni Dreisig Hansen
Sofie Thorup Bruun
Tea Lilledahl Jespersgaard
Thea Michaud

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Cia Ebberup IF
Anna Gerner Knudsen
Caroline Nedergaard Hansen
Clara Christiansen
Julie Jørgensen
Laura Birckner
Lea Moltenow
Line Drostrup Frederiksen
Rikke Fredberg
Sandra Knudsen
Sidsel Haar
Sofie Marie Sage Jacobsen
2. Team Filippa Tarup - Paarup IF
Anna Mørck Munch Christensen
Celina M. Bernkilde
Charlotte Stenkjær Fletcher
Ida Adsbøll
Julie Schultz Bang-Nielsen
Louise Schmidt Steffensen
Lærke Willum Jørgensen
Sarah Møller Langkilde
3. DHG Pigerække DHG Gymnastik
Andrea Humphries
Camilla Skovsgaard
Caroline Frandsen
Josefine Buhl
Josephine Nielsen
Laura Lunde
Olivia Kjær Jensen
Sofie Kjeldgaard
4. Team One Næsby IF
Amalie Lundholm Kross
Astrid Bjerregård Bundesen
Charlotte Jensen
Emma Næshave Petersen
Freja Reinholt Mortensen
louise lundsgaard udsen
Mathilde Winther Jacobsen
Sally Junli Windt
Tenna Just Larsen

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. DHG Tweens DHG Gymnastik
Camilla Adeltoft
Clara S. Pedersen
Josephine Nielsen
Julie Adeltoft
Julie L. Olsen
Nicoline Kielberg
Sarah Pauli Rasmussen
Sofie Bender
2. Munkebjerg Tweens Munkebjerg Gymnastikforening
Anna M Helmert
Anne Stenderup
Camilla Bach Tonnesen
Julie Grubbe Madsen
Karoline Damsgaard
Madeleine Folcker
Mathilde Rosenfeldt Bro
Sofia Sabat Hjuler
3. TPI Tweens Tarup - Paarup IF
Cecilie Juul Smidt
Clara Rose Wraae Rasmussen
Emilie Lund Hansen
Emma Blomberg Elmkvist
johanne louise Christensen
Katrine Plaugborg Andersen
Sofie Hjortborg Petersen
Sofie Nielsen
Stine Muhlig
Frederikke Kamph Jensen
Luna Marseen Andersen

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Munkebjerg Junior Munkebjerg Gymnastikforening
Frederikke Boll
Ida Bugge
Ingrid C. Nielsen
Jonna Sørensen
Louise Holmberg Steffen
Maja Graves Larsen
Sara Cordes
Sofia Sabat Hjuler
2. Team Kiva Tarup - Paarup IF

Cecilie Krag Rasmussen
Clara Marie Bode
frederikke kamph jensen
Kathrine Plaugborg Andersen
Luna Marseen Andersen
Maja Lynge Topp Jørgensen
Signe Windt
Sissel Thrane
Sofie Hjortborg Pedersen
3. team Daisy Ebberup IF
Camilla Funck
Camilla Kulavig
Cecilie Fro Dissing
Christine Hørsman
Emma Nathalie Michaud
Kathrine Elvstrøm
Katja Schørring
Nanna Jørgensen
4. DHG Junior DHG Gymnastik
Anna Them Steffensen
Cille Emilie Nielsen
Emma Horskjær Humphries
Maria Pedersen
Rikke Bro
Sara Friis Nielsen
Vagma Hanon
Xenia Duus

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Elvira Ebberup IF
Anne Olsson
Eline Lawaetz Olesen
Julie Storm Larsen
Karina Hvid Larsen
Lonnie Jensen
Nanna Kristensen
Kathrine Elvstrøm
2. Munkebjerg Senior Munkebjerg Gymnastikforening
Annie Pinderup
Christine Bach Tonnesen
Emilie Bjerregaard Brokmose
Ida Jäger Laursen
Julie Buch Gøbel
Mie Plaugborg Andersen
Sofie Skov Bergholdt
3. Gymnastikhøjskolen i Ollerup Ollerup Gymnastikforening
Anette Iversen
Carina Duelund Hald
Ditte Bentzen
Hanne Hansen
Julie Bundgaard Jensen
Line Marie Kromann Madsen
Maiken Kolind Kristensen
Maja Lykke Christiansen
Malene Graves Lauridsen
Mia Emiliussen Thomsen
Rikke Præstmark Lauridsen
4. Vejstrup 1 Vejstrup Efterskole
Anne Bonde Pedersen
Anne Stouge
Charlotte Agerlin Rasmussen
Mia Thy Sørensen
Rikke Nielsen
Sofie Amalie Svendsen
Stine Møller
5. DHG senior DHG Gymnastik
Amalie Sofie Banke
Frederikke Bertram
Josefine Hierath
Louise N. Vilshardt
Nanna Nykjær Andersen
Rikke Borgstrup
Rikke Lund Nielsen
Alberte Kirk Larsen

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Lipa Tarup - Paarup IF
Amanda Viskum
Anne Vejstrup Madsen
Camilla Havely Willum Nielsen
Camilla toft
Nicoline Bebe Rasthøj
Stine Vejstrup Madsen
Josefine Jæpelt
2. Team Aya Tarup - Paarup IF
Christina Vibeke Jensen
Katrine M. Christoffersen
Line Behrendsen
Line Kolkjær Stæhr
Signe Noack Yde
Sofie Behrendsen
Stine Pedersen
3. Team Lova Tarup - Paarup IF
Malene Nielsen
Sarah Møller
Stefanie Hartmann Thomsen
Stine Pedersen
Theresa Sophie Bode
Trine Riget Jørgensen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark