Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

1. runde Mini-Pige - d. 28-01-2012 - 28-01-2012

Pige

Nr. Hold Forening
1. Køge Bugt Pigerække GF Køge Bugt
Caroline Skovgaard
Celine Rasmussen
Emilie Sofie Lykke Nielsen
Emma Sofie Christiansen
Emma Strøm
Leonora Sepstrup
Sara Lund Lyster
Sofie Nielsen
2. Grindsted Grindsted G & IF
Ane Tornby
Anne Andersen
Cecilie Völcker
Emma Gjerlevsen
Katja Wind
Lea Vinkel
Maja Sørensen
Maria Elbæk
Mie Søgaared
Sofie Sand
3. Team One Næsby IF
Amalie Lundholm Kross
Astrid Bjerregård Bundesen
Charlotte Jensen
Emma Næshave Petersen
Freja Reinholt Mortensen
louise lundsgaard udsen
Mathilde Winther Jacobsen
Sally Junli Windt
Tenna Just Larsen
4. Team Messa Espergærde IF
Ida Garbers
Ida Schacht
Josefine Lund Kollerup
Karla Toldsted
Karoline Ottesen
Linea Truelsen
Sofie Løwenstein Carstensen
Sophie Valentin Wiinberg
Maya Atie
5. Team Lilja Espergærde IF
Emilie Enemark
Emilie Grønlund
Emma Christine Berggren
Frida Olsen
Johanne Jensen
Julie Sceifert
Sofie Schrøder Lorentzen
Steffenie Lund Sigvare
Sara Mathiesen
6. HGI pige Hillerød G & IF
Anna Quvang Smith
Camilla Nielsen
Emma Præstiin
JUlie Christensen
Mathilde Bacher Jensen
Melissa Brunbakke
Pernille Pedersen
Silje Daubjerg Backmann
Julie Lüning
Lærke Brink Tangaa-Andersen
Martha Holm-Jensen
Sophie Marie Birkmose Søndergaard
7. Team Amelit Greve Gymnastik og Trampolin
Anna Bethina Taarnmark
Emilie Ekman
Ida Væde Lykkebo
Isabella Rasoulinia Eiberg Andersen
Lea Steffensen
Maria Dünnweber Melchert
Maria Grye Pedersen
Sophie Skotte Worm
Thea Hedbak Thelander
Louise Flohr Rimaas
Nanna Heinrichson
Sille Bach Thune
8. DHG Pigerække DHG Gymnastik
Andrea Humphries
Camilla Skovsgaard
Caroline Frandsen
Josefine Buhl
Josephine Nielsen
Laura Lunde
Olivia Kjær Jensen
Sofie Kjeldgaard
9. Team Ocean Silkeborg GF
Anne-Sofie Kristensen
Caroline Grønning
Caroline Nygaard Iversen
Line Feder
Marie Froberg
Michelle Hesel
Nellie Schaad Granlund
rebecca vad mathiesen
sarah Barslund petersen
10. Pigerne SOR SOR IF
Elizabeth Brun
Helene Benedicte Fabrin-brasted
Klara Christensen
Kristine Mandrup
Lilli O´reilly Wagner Hansen
Louise L. Andersen
Mathilde Jespersen
Mathilde Wismann Bechgaard
Selma Kamuk Jensen
Sofie Wagner Lærkesen Holm
11. Team Pink Sorø Gymnastik Forening
Helena Jensen
Julie Bastholm
Laura Grønholt
Mathilde Jørgensen
Mille Rigmor hemmingsen
Olivia Jensen
Smilla Due
Vera Kaagaard
Line Lundsgaard
12. Team Lilla Sorø Gymnastik Forening
Anna Christensen
Emilie Langkjær
Emma Stub Andersen
Johanne Hoppe Jensen
Line Lundsgaard
Linnea Brønnum Hansen
Nanna Flindt
Sofie Skytte
13. Team Snerle Gymnastikforeningen Øbro
Alma Hjorth
Asta Fabricius
Astrid H. Møller
Caroline Thomsen
Eva Rahbek Halkier
Frederikke Frøstrup
Laura Koch Ringtved
Mille Bach Hermansen
Pernille B. Andersen
14. Team Rosa Farum Gymnastikforening
Amalie Holst
Cæcilie Esberg
Emilie Rimmer
Emilie Reves Carlsen
Emma Egeberg Pohl
Kirstine Hamborg Jensen
Mathilde Boe Nielsen
Mette-Marie Sørensen
Nikita Helweg Jensen
15. Team Filippa Tarup - Paarup IF
Anna Mørck Munch Christensen
Celina M. Bernkilde
Charlotte Stenkjær Fletcher
Ida Adsbøll
Julie Schultz Bang-Nielsen
Louise Schmidt Steffensen
Lærke Willum Jørgensen
Sarah Møller Langkilde
16. Pigerækken Spangsbjerg IF
Julie Hornbeck Clemmensen
Julie Møhring Madsen
Katrine Larsen
Katrine Rejnhold Sørensen
Lea Fynbo Opstrup
Marie Louise Kjær Isaksen
Olivia Præst Ørsted
Saffiyah Nørgaard
Fie Østergaard Nielsen
Karoline Ø Nielsen
17. Team Perle Hjerting IF - Gymnastik
Anna Frølund
Clara Ellingsgård
Frida Kloster
Kari Fitzgerald
Maria Jensen
Nadine Fronteau
Nikoline Laursen
Signe Jessen
18. Team Eline Hjerting IF - Gymnastik
Camilla Nymann KRISTENSEN
Caroline Riddersholm
Cecilie Brun
Clara Ellingsgård
Freja Overbeck
Kristina Rud Roued
Laura Carstensen Holst
Laura Kristensen
19. Action Girls Alderslyst GF
Fine Rask Dehn
Frederikke Michaelsen
Josefine Hald
Julie Bak
Louise Vester Pedersen
Maria Nørby Rasmussen
Mathilde Agnethe Thisgaard
Sif Kristensen
20. Team Cia Ebberup IF
Anna Gerner Knudsen
Caroline Nedergaard Hansen
Clara Christiansen
Julie Jørgensen
Laura Birckner
Lea Moltenow
Line Drostrup Frederiksen
Rikke Fredberg
Sandra Knudsen
Sidsel Haar
Sofie Marie Sage Jacobsen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark