Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

1. Runde Junior - d. 30-01-2011 - 30-01-2011

Junior

Nr. Hold Forening
1. Esbjerg Gf Hold 1. Esbjerg GF
Anne G. Tranberg
Cæcilie Winther
Karoline Lender
Laura Madsen
Line Andersen
Maja Lauridsen
Sofie Tuborg
Stine Møller
2. Esbjerg Gf hold 2. Esbjerg GF
Caroline Kristensen
Cornelia Islin
Josefine Stausholm
Karoline Jensen
Karoline Lender
Maja Andersen
Sine Sørensen
Stine Selvejer
Anne Louise Rühe
Matilde Bernal
3. DHG Junior DHG Gymnastik
Alberte Kirk Larsen
Amalie Sofie Banke
Emma Horskjær Humphries
Frederikke Bertram
Maja S. Ravn
Maria Pedersen
Nicoline Herløv Christensen
Rikke Bro
4. Team Gym Munkebjerg Gymnastikforening
Emilie Frost Frederiksen
Frederikke Boll
Ida Bugge
Julie Sejr Reventlow
Kathrine Plaugborg Andersen
Maja Graves Larsen
Sara Cordes
Sofia Sabat Hjuler
5. Team Hop Munkebjerg Gymnastikforening
Christine Bach Tonnesen
Emilie Bjerregaard Brokmose
Frederikke Boll
Ida Jäger laursen
Laura Kieler
Louise Holmberg Steffen
Natasha Andersen
Sofie Skov Bergholdt
6. AGs Junior Alderslyst GF
Cathrine Tulstrup Johansen
Christine Skov Nielsen
Emma Bremer
Helene Lentz
Julie Andersen
Kirstine Helms
Stine Hvam
Thea Torksvig
7. Junior SG Silkeborg GF
Amalie Anholm
Caroline Damsgaard Jensen
Frederikke Ries Langkjær
Jasmin Badre Esfahani
Julie Juul Vittrup
Katrine Marker Madsen
Lisette Møller-nielsen
Sandra Berwald Karlov Nielsen
Sandra Mia Frankø Roe
Julie Maria Høgsted Sørensen
Mia Lingegård Nielsen
8. Team Bellatrix Espergærde IF
Astrid Heisterberg
Camilla Fællesskov
Camilla Kastenskov
Cecilie Larsen Jakobsen
Dominique V. Sørensen
Emma Engelsholm
Fie Holm Agerskov
Ida Marie Ringgaard
Simone Joost
9. Team Roxo Tarup - Paarup IF
Cecilie Krag Rasmussen
Clara Marie Bode
Emma Blomberg Elmkvist
Luna Marseen Andersen
Maja Jørgensen
Signe Windt
Sissel Thrane
Sofie Hjortborg Pedersen
Frederikke Jensen
Isabella Ravn Christensen
Martha Bech Diederichsen
10. TIK TIK-GYMNASTIK
Asya Ilgöy
Carin Munch Petersen
Cille Jensen
Jessica Olsen
Julie Marker Hansen
Mie Rytter Hedelin
Victoria Sørensen
Viktoria Visborg Thune
Kristine Kvist Johansen
Louise Busk Nielsen
Melanie Michelsen
Naja Bau Nielsen
11. hold 1 GF Køge Bugt
Caroline Brix
Cecilie Birkedal
Christina Foged
Ida Hillerup Frandsen
Julie Højris Bitzer
Maria Agertved Madsen
Olivia Ashford
Pernille Rask Melsen
Rikke Pedersen
12. hold 2 GF Køge Bugt
Clara Helena Fuglsang
Emilie Gauger
Frederikke Jakobsen
Frida Lucia Fulsang
Laura Gliese
Line Kaasgaard Jørgensen
Louise Westerdahl
Marie Johanne Jensen
Nanna Clausen
13. SOR junior SOR IF
Ane Sandal Levinsen
Anna Olesen
Astrid Thougaard Steensberg
Emilie Fabricius Eriksen
Katrine Johansen
Klara Wanstrup
Lea OReilly Wagner Hansen
Nanna Marcher
Eva Krytz Skov
14. Team Imani Greve Gymnastik og Trampolin
Josephine Hartkopp
Karen Olsen
Mette Væde Lykkebo
Mie Basballe Jensen
Nathalie Tjørnelund
Signe Booth Meyer
Sofie Lassen
Tanja Kok
Charlotte Agerlin Rasmussen
15. FG90-junior FG 90 - Frederikshavn
Amalie Møller
Camilla Eriksen
Christina N. Usai
Josephine B. Andersen
Maiken Chrisetensen
Marie Louise Simon
Nicoline Sloth
Rikke Hansen
Signe W. Hansen
Sofie Josefine Eriksson

Dommere

Navn
Camilla Felsager
Fie Arndal Jensen
Gitte Nielsen
Gitte Nielsen
Helle Kluwer
Janne Jelstad

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark