Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

1. Runde Mini & Pige - d. 29-01-2011 - 29-01-2011

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Mesa Espergærde IF
Ida Garbers
Ida Schacht
Josefine Lund Kollerup
Karla Toldsted
Karoline Ottesen
Linea Truelsen
Sofie Løwenstein Carstensen
Sophie Valentin Wiinberg
Julie Simoni
Maya Atie
2. DHG Pigerække DHG Gymnastik
Anna Gjerding Nielson
Anna Them Steffensen
Cille Emilie Nielsen
Dina Bendix
Ida T. Bromark
Sara Friis Nielsen
Vagma Hanon
Xenia Duus
Camilla Adeltoft
Julie Adeltoft
Nicoline Kielberg
Sarah Pauli Rasmussen
3. Team Luna Greve Gymnastik og Trampolin
Amalieh Wiberg
Anna Von Mehren
Dinah Steffensen
Emilie Lundø Christensen
Emma Weiss
Nadja Kok
Simone Hansen
Sofia Von Mehren
Caroline Bethina Taarnmark
4. Spangsbjerg Spangsbjerg IF
Frederikke Jul Kjær
Julie Møhring Madsen
Katrine Larsen
Katrine Rejnhold Sørensen
Lina Hørup
Maria Langelund Mathiasen
Mette Waldhauer
Mia Dueholm
Michelle Agathon Hansen
Nadja Kostow
Olivia Præst Ørsted
Rikke Skytte Hansen
Sara Elisabeth Hegaard Madsen
Sara Fischer Lambertsen
5. Munkebjerg Pige Grand Prix Munkebjerg Gymnastikforening
Amalie Lund Wulff
Anna Sophia Madeleine Folcker
Anne Stenderup
Astrid Kjær Christensen
Camilla Bach Tonnesen
Ingrid C. Nielsen
Jonna Sørensen
Julie Grubbe Madsen
Karoline Damsgaard
Nermina Fejzic
6. Team Nova Espergærde IF
Andrea Steen Rasmussen
Cecile Seifert
Celine Krogmann
Celine Nystrup - Larsen
Claudia Schomacker Mayer
Freja Guldbæk Pedersen
Thamara Linnea
Victoria Andersen
Frederikke Jæger Hurtigkarl
7. Team Cia Ebberup IF
Camilla Kulavig
Caroline Hansen
Ditte Holst
Emma Nathalie Michaud
Laura Birckner
Nanna Jørgensen
Sidsel Haar
Sofie Bay Nielsen
8. GF Køge Bugt GF Køge Bugt
Emma Strøm
Felicia Jensen
Katrine Kjeldsen
Leonora Sepstrup
Nicole Donkild Svendsen
Sofie Krogh
Sofie Nielsen
Stine Gregersen
Trine Grage
Victoria Bæk Chabert
Frederikke Israelsen
Ida Vaabengaard Jørgensen
Nicola Hjarsø
Signe Bergqvist
9. Grindsted Grindsted G & IF
Anne-louise Petersen
Cecilie Völcker
Emma Kjeldgaard
Katja Burgdorff Wind
Lea Vinkel
Maja Egelund Sørensen
Maria Elbæk
Mie Søgaard
Sahra Wind
Sofie Sand
10. SOR Piger SOR IF
Anne Christine Fabrin-brasted
Elizabeth Brun
Helene Benedicte Fabrin-brasted
Klara Christensen
Kristine Mandrup
Mathilde Wismann Bechgaard
Selma Kamuk Jensen
Sofie Wagner Lærkesen Holm
Teresa Olesen
11. HIF Teampige Hjerting IF - Gymnastik
Anna Frølund
Clara Ellingsgård
Frida Kloster
Kari Fitzgerald
Maria Jensen
Marie Louise Isaksen
Nadine Fronteau
Nikoline Laursen
Signe Jessen
12. Team Kiwi Sorø Gymnastik Forening
Christine Rohde
Emilie Luppescu Pedersen
Emma Stub Andersen
Helena Jensen
Johanne Bjørklund
Laura Grønholt
Mathilde Jørgensen
Mille Hemmingsen
Olivia Jensen
Smilla Due
13. Team Peach Sorø Gymnastik Forening
Celina Svenningsen
Cille Mogensen
Emilie Bastholm
Frida Kaae
Kristine Klok Jørgensen
Lea Kirstein Johansen
Mette Hemmingsen
Sophia Kaiser
14. Team Lime Sorø Gymnastik Forening
Anna Christensen
Emilie Langkjær
Emilie Stubtoft
Josefine Jespersen
Line Lundsgaard
Nanna Flindt
Pernille Fløe Frederiksen
Vera Kaagaard
15. Hillerød GI Pige 2 Hillerød G & IF
Anna Quvang Smith
Camilla Nielsen
Caroline Jørgensen
Frida Eggert Andreasen
JUlie Christensen
Pernille Pedersen
Simone Grøndahl
Tara Maskarzadeh
Silje Daubjerg Backmann

Dommere

Navn
Birgitte Ryom
Birgitte Ryom
Boline Kristine Skjødt
Camilla Schiødt Frederiksen
Gitte Nielsen
Gitte Nielsen
Hanne Jensen
Helle Kluwer
Janne Jelstad
Janne Jelstad
Janne Jelstad
Karina PinderupKarina Pinderup
Laura Bonde Pedersen
Lene Juhl
Lene Møberg
Lene Møberg
Pia Søgaard
Pia søgaard
Prøvedommer Boline Skjødt
Prøvedommer Boline Skjødt
Prøvedommer Laura B Pedersen (Var med sidste år)
Prøvedommer Laura B. Pedersen (Var med sidste år)
Tine Bull
Tinna Aabo Kristensen
Tinna Aabo Kristensen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark