Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM Æstetisk Gymnastik - d. 01-05-2010 - 01-05-2010

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Chiquita Greve Gymnastik og Trampolin
Emilie Blixenkrone Norby Madsen
Emilie Møltoft Jensen
Frederikke Schmidt
Josephine Hartkopp
Line Møller
Mette Væde Lykkebo
Nathalie Tjørnelund
Sofie Lassen
Signe Booth Meyer
Tanja Kok
2. Greve Junior Greve Gymnastik og Trampolin
Christine Bonnichsen Søndergaard
Josephine Vedel Petersen
Karen Olsen
Kathrine Staack
Kirstine Sørensen
Maria Knutzen
Mie Basballe Jensen
nanna louise thenning ricks
Sofie Lysberg Michaelsen
Charlotte Agerlin Rasmussen
3. DHG Junior DHG Gymnastik
Josefine Hierath
Katrine M. Christoffersen
Louise N. Vilshardt
Maja S. Ravn
Malene Poulsen
Rikke Borgstrup
Rikke Lund Nielsen
Sofie Behrendsen
4. Team Sofia Gymnastikforeningen Øbro
Asta Wiingaard
Emma le Fevre Ryom
Karen Nielsen
Katrine Lund Nielsen
Laura Gottinger
Martha Ryom
Mia Rud Rindel
Nathalie Thomsen
Sofie Dalsgaard Larsen
Stephanie Paulsen
5. Embla Espergærde IF
Cathrine Tovborg-Jensen
Celine Montell
Emilie Ulrikke Christensen
Freja Grønbæk Thorsen
Luna Kyhl
Madeline Malihini Jul
Mille Kathrine Malihini Jul
Sandra Helene Hansen
Ida Jelager
6. Malika Espergærde IF
Annsofie Holme Pedersen
Astrid Heisterberg
Camilla Kastenskov
Dominique V. Sørensen
Emma Engelsholm
Fie Holm Agerskov
Ida Jelager
Sigrid Haugland
Emilie Ulrikke Christensen
7. TPI Junior Tarup - Paarup IF
Amanda Viskum
Anne Vejstrup Madsen
Camilla Havely Willum
Caroline Ariane Wraa Rasmussen
Martine Diederichsen
Nicoline Vandborg Pedersen
Pernille Hollmen
Stine Vejstrup Madsen
Theresa Sophie Bode
Maiken Nielsen

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Team Lyra Espergærde IF
Boline Kristine Skjødt
Camilla Cloetta Lang
Dea Steenstrup
Malou Malihini Jul
Michelle Hammelev Iversen
Rikke Lomholt Rasmussen
Sille Fjermedal Sørensen
Tine Nyholm
2. Farum Hold Y Farum Gymnastikforening
Anna Sundby
Caroline Pichat
Ida Saunte Schjerning
Julie Hejberg Carlsen
Julie Katrine Skakon
Mathilde Pichat
3. TIK TIK-GYMNASTIK
Caroline Amalie Bødkerholm
Louise Jørgensen
Mia Schacke Jeppesen
Nynne Garde
Rina Hirschorn
Sofie Jørgensen
Camilla Olsen
Patricia Hlongkham Madsen
4. Team Greve Greve Gymnastik og Trampolin
Christina Ørgaard Plambæk
Maria Prehn
Mie Liljeberg
Nadia Bugge-Hansen
Sisse Haulund Vang Christensen
Zarah Højme Bonvang
5. Hold A DHG Gymnastik
Christina Jørgensen
Line Kolkjær Stæhr
Louise Skytte Andersen
Nanna Skytte Andersen
Simone Bonde Nielsen
Tine Bernd Jensen
6. Hold B DHG Gymnastik
Camilla Storgaard
Frederikke B. Pedersen
Karina Pinderup
Line Behrendsen
Sara Marie Larsen
Stine Pedersen
Trine Riget Jørgensen
7. Team Verde Greve Gymnastik og Trampolin
Julie Hegård Krarup Jensen
Malene Brandt Jensen
Marie Ingemann
martine lolk
Sacha Lena Kiming Nielsen
Sidsel Pernille Trampedach
Sofie Hovdreng Bull
8. Stevns Gymnastik- & Idrætsefterskole Gymnastikefterskolen Stevns
Christine Bagge
Emilie Pingel
Henriettr Nielsen
Mie Olsen
Naja Malm
Simone Ballan
Sisse O. Pedersen
Sofie Bitzer
9. Tarup Paarup Idrætsforening Tarup - Paarup IF
Anna Katrine Christensen
Camilla Louise Larsen
Christina Vibeke Jensen
Fie Arndal Jensen
Maria Freyhammer Petersen
Signe Noack Yde
Anja Skindbjerg Hørby Jørgensen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark