Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Regionsmesterskaber Fyn - d. 20-03-2010 - 20-03-2010

Micro

Nr. Hold Forening
1. Dalum-hjallese GF DHG Gymnastik
Alma Johansen
Amalie Høvsgaard
Anna Hvid Bang
Caroline Worm
Clara Bankegaard
Elisabeth Ø.H. Petersen
Emma Schreiner
Ida A. Henningsen
Karen Svane Johansen
Martha F. Beck
Naja Kristoffersen
Sarah Mikkelsen
Sofie R. Desort
2. Micro Munkebjerg Gymnastikforening
Alberte Buch Gøbel
Anela Halilic
Anna Broe
Anne Sofie Sander Buttenheim
Asta Damsgaard
Frida Kristjánsdóttir Schmidt
Julie Christine Larsen
Marie Skarøe Olsen
Selin Baykan
Silje Ida Marie Andersen

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. lyserødt hold Ebberup IF
Anna Gerner Knudsen
Caroline Nedergaard Hansen
Ditte Lind Holst
Emma Christiansen
Julie Jørgensen
Laura Birckner
Line Frederiksen
Rikke Fredberg
Sidsel Haahr
2. Pigerække Munkebjerg Gymnastikforening
Emilie Frost Frederiksen
Frederikke Boll
Ida Bugge
Ida Hornbæk
Ingrid Clara Nielsen
Jonna Sørensen
Julie Reventlow
Katrine Plaugborg Andersen
Louise Holmberg Steffen
Maja Graves Larsen
Sara Victoria Cordes
Sofia S. Hjuler
3. Piger Ebberup IF
Camilla Kulavig
Cecilie Andersen
Cecilie Fro Dissing
Emma Andersen
Kathrine Elvstrøm
Katja Schjørring
Katrine Storm
Lea Sørensen
Nanna Jørgensen
Sarah Sørensen
4. DHG pigerække DHG Gymnastik
Anna G. Nielsen
Cille Emilie Nielsen
Dina Bendix
Ida T. Bromark
Maria Pedersen
Rikke Bro
Vagma Hanon
Xenia Duus

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Tweens Lilla Tarup - Paarup IF
Cecilie Krag Rasmussen
Clara Marie Bode
Josephine Lund Hansen
Maja Jørgensen
Sandra Lund
Signe Windt
Sissel Thrane
Sofie Hjortborg Pedersen

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Junior GP Munkebjerg Gymnastikforening
Cecilie Kjær
Christine Bach Tonnesen
Emilie Brokmose
Ida Jäger Lauersen
Julie Buch Gøbel
Laura Kieler
Mie Plaugborg Andersen
Natasha Andersen
Sofie Skov Bergholdt
2. Junior Ebberup IF
Christina Gormsen
Ida Thomsen
Josephine Thorsø
Karina Larsen
Luna Moltenow
Pauline Michaud
Rebekka Haahr
Signe Sparre
3. DHG Junior Hold 1 DHG Gymnastik
Josefine Hierath
Katrine M. Christoffersen
Louise N. Vilshardt
Maja S. Ravn
Malene Poulsen
Rikke Borgstrup
Rikke Lund Nielsen
Sofie Behrendsen
4. DHG Junior Hold 2 DHG Gymnastik
Alberte K. Larsen
Amalie Bartholdy
Amalie Sofie Banke
Frederikke Bertram
Julie Pedersen
Maja S. Ravn
Nanna Andersen
Nicoline H. Christensen
5. TPI Junior Grand Prix Tarup - Paarup IF
Amanda Viskum
Anne Vejstrup Madsen
Camilla Havely Willum
Caroline Ariane Wraa Rasmussen
Nicoline Bebe Rasthøj
Nicoline Vandborg Pedersen
Pernille Hollmen
Stine Vejstrup Madsen
Theresa Sophie Bode
Josefine Jæpelt
Maiken Nielsen
Martine Diederichsen

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Ollerup F10 Grand Prix Ollerup Gymnastikforening
Charlotte Langer Søndergaard
Elisabeth Gjengedal
Jannie Østergaard Nielsen
Julie Bukh Madsen
Louise Skov
Sanna Maja Merrild Olsen
Christina Søgaard
Julie Møller Lorentzen
Marie Brandt Østerby Olesen
2. TPI Senior Grand Prix Tarup - Paarup IF
Anna Katrine Christensen
Camilla Louise Larsen
Christina Vibeke Jensen
Fie Arndal Jensen
Maria Freyhammer Petersen
Signe Noack Yde
Anja Skindbjerg Hørby Jørgensen

 

Senior

Nr. Hold Forening
1. Senior Ebberup IF
Anne Olsson
Isabella Thomsen
Lonnie Jensen
Mette Nielsen
Nanna Kristensen
Signe Wiborg
Tanja Carlsen
2. Hold A DHG Gymnastik
Christina Jørgensen
Line Kolkjær Stæhr
Louise Skytte Andersen
Nanna Skytte Andersen
Simone Bonde Nielsen
Tine Bernd Jensen
3. Hold B DHG Gymnastik
Camilla Storgaard
Frederikke B. Pedersen
Karina Pinderup
Line Behrendsen
Sara Marie Larsen
Stine Pedersen
Trine Riget Jørgensen

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark