Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Jysk Mesterskab - d. 16-03-2019 - 16-03-2019

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Flora Grindsted G & IF
Andrea Meier Madsen
Birka Cecilie Olesen
Julia Baczynska
Line Holte
Luna Meier Kousgaard
Mariane Sekamana
Sally Pedersen
Smilté Baranauskaité
Sofie Schøneberg Nielsen
Vladislava Marchuk

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Rubina Grindsted G & IF
Allie Schøneberg
Andrea Helene Tønnnessen
Andrea Rud Jensen
Frida Hollænder
Ida Andrea Schäfer Sørensen
Julie Risbøl
Klara Ann Stjernholm
Lærke Ahm Ørbæk Kristensen
Maja Jensen
Melanie Schøneberg
2. Team Aya Randers gymnastiske Forening
Asta Tang Hougaard
Asta Zahl Østergaard
Emilie Juliane Bjerre
Johanne Buus Jørgensen
Kathrine Svith
Lærke Vedel Panitzsch
Matine Lerche Møller Larsen
Rosa Hørsdal
Sofie Huus
3. Team Flora Randers gymnastiske Forening
Annabel Amytzbøll
Klara Tang Hougaard
Lykke Urbak Nielsen
Olivia Tilleman Mortensen
Smilla Darø
Sofia Nielsen
Sofia Vivo Apel
Thea Elstrup Thorsen
Victoria Bjerre
Victoria Sørensen

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Anemone Grindsted G & IF
Alma Kepp
Amalie Guldbrand Benkjer
Anne Ibsgaard Astrup
Camilla Kaul
Carla Veje Bruun Andersen
Maja Heiselberg Geir
Pirdozi Gerieva
Sidse Bang Sivebæk
Sille Klausen
Sofie Møller Jørgensen

 

Pige

Nr. Hold Forening
1. Team Lyra Grindsted G & IF
Ana Moreno Perez
Emilie Meier Bloch
Esther Plesca
Fatima Gerieva
Josefine Nielsen
Laura Munk Friis
Nanna Klausen
Nicoline Refshøj
Shabekka Ravichandran

 

Tweens

Nr. Hold Forening
1. Team Athena Randers gymnastiske Forening
Aya Zahl Østergaard
Maja Schlüter
Marika Meldgaard
Mathilde Gangsted-Rasmussen
Melissa Amdi Lynge
Signe Nielsen Øxenholt
Trine Hougaard
Victoria Møller Kjeldsen
Matine Lerche Møller Larsen

 

Junior

Nr. Hold Forening
1. Team Opalia Grindsted G & IF
Astrid Bom
Elisabeth Shwe Tin Pau
Jasmin Hansen
Julie Nissen
Naya Christensen
Silke Lundø Kristensen
Sofie Astrup
Tilde Sivebæk
Victoria Aagaard Gjerlevsen

 

Senior Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Alvira Randers gymnastiske Forening
Alberte Toft Brøndum
Emilie Darø
Helene Tanggaard
Karoline Langkilde
Karoline Mousing
Marlene Skjerning Johansen
Mathilde Svith

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark