Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

DM 1. runde: mikro, mono, mini 8-10, mini 10-12 - d. 02-02-2019 - 02-02-2019

Micro

Nr. Hold Forening
1. Team Flora Grindsted G & IF
Andrea Meier Madsen
Birka Cecilie Olesen
Julia Baczynska
Line Holte
Luna Meier Kousgaard
Mariane Sekamana
Sally Pedersen
Smilté Baranauskaité
Sofie Schøneberg Nielsen
Vladislava Marchuk
2. Team Litchi Ringsted IF - Gymnastik
Carla Groth Andersen
Caroline Green
Cecilia Godtschalk Damgaard Andersen
Ella Alina Tvede
Esine Elise Tømmerby kilic
Ida Mau Larsen
Maja Busk Madsen
Naja Sofie Kalfaian Hansen
Nanna Lisa Kristoffersen
Nicoline Fulgsang
Olivia Seloy
3. Team Ixia Hillerød G & IF
Anna Holbøll Danquart
Anna Avijaja Foldager Bomann
Arwen Schmidt Bech
Asta Pipaluk Foldager Bomann
Augusta Boll
Caroline Ellen Munkholm
Emma Lund Boeck
Evalina Werup Steffensen
Mathilde Celine Helios
Silje Luna Engelhardt Ekman
Silje Mai Lovring Drachmann
Sille Tornqvist
Solveig Neimers

 

Mini Mono

Nr. Hold Forening
1. Team Orkidea Hillerød G & IF
Alberte Bech Langeland
Anne Juliussen Nørreskov
Cecilia Hansen
Chanell Chantelou
Dagmar Solvig Heimbürger
Jannat Kazal
Lærke Josefine Knigge Jørgensen
Oktavia Krumholt
Sarah Thomsen
Sofie Nordhald Larsen
Solveig Neimers
2. Team Rubina Grindsted G & IF
Allie Schøneberg
Andrea Helene Tønnnessen
Andrea Rud Jensen
Frida Hollænder
Ida Andrea Schäfer Sørensen
Julie Risbøl
Klara Ann Stjernholm
Lærke Ahm Ørbæk Kristensen
Maja Jensen
Melanie Schøneberg
3. Team Flora Randers gymnastiske Forening
Annabel Amytzbøll
Klara Tang Hougaard
Lykke Urbak Nielsen
Olivia Tilleman Mortensen
Smilla Darø
Sofia Nielsen
Sofia Vivo Apel
Thea Elstrup Thorsen
Victoria Bjerre
Victoria Sørensen
4. Team Aya Randers gymnastiske Forening
Asta Tang Hougaard
Asta Zahl Østergaard
Emilie Juliane Bjerre
Johanne Buus Jørgensen
Kathrine Svith
Lærke Vedel Panitzsch
Matine Lerche Møller Larsen
Rosa Hørsdal
Sofie Huus

 

Mini 10-12 år

Nr. Hold Forening
1. Team Anemone Grindsted G & IF
Alma Kepp
Amalie Guldbrand Benkjer
Anne Ibsgaard Astrup
Camilla Kaul
Carla Veje Bruun Andersen
Maja Heiselberg Geir
Pirdozi Gerieva
Sidse Bang Sivebæk
Sille Klausen
Sofie Møller Jørgensen
2. Team Alva Munkebjerg Gymnastikforening
Kaya Eggert Mortensen
Lærke Top-Rasmussen
Marie Bjerg Petersen
Mie Mogensen
Rebecca Brask Nielsen
Rebecca Petas Schmidt Rasmussen
Regitze Aalund Fogh Mortensen
Sille Dahl Jeppesen
Sofie Claces

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark