Deltagerliste for Grand Prix-Rytme

 

 

Efterskole DM - Rytme - d. 17-05-2018 - 17-05-2018

Række Fri

Nr. Hold Forening
1. Team Stamina Gymnastikefterskolen Stevns
Anemone Søvind Jensen
Catharina Westphal Christensen
Frederikke Tune Berg
Ida Marie Jannerup
Rikke Roed Kaasgaard Jørgensen
Sara Kargo
Sofie Ekstrøm Jørgensen
2. Team Bohemia Gymnastikefterskolen Stevns
Anna Bethina Taarnmark
Caroline Vedel Gantzel
cecilie Granstrøm
Eva Maria Sichelkow
Isabella Gjedsted Jensen
Josephine Christensen
Julie Torp
Line Nørgaard Kristensen
Pernille Pedersen
3. Team Citrin Skyum Idrætsefterskole
Catharina Skyldal
Charlotte Mejlhede Østergaard
Freja Gro-Nielsen
Isabelle Winder
Julie Bundgaard Andersen
Silje Lundgaard Kæseler
4. Team Buteo Skyum Idrætsefterskole
Emma Bekhøj Korsgaard
Maiken Møller Kristensen
Maja Lodahl Andersen
Mariann Lyndrup
Marie Tholander Jensen
Sofie Yde
Stine Høiriis
5. Team Malakit Skyum Idrætsefterskole
Anna Sørensen
Ida Mommer Damsgaard
Katrine Astrup
Laura Furbo
Mette Attermann
Rigmor Joensen
Sascha Vittrup
Signe Plougstrup
6. Team Venetus Brejninggaard Efterskole
Caroline Thomsen
Cecillie Serup
Janni Boutrup Kristensen
Louise Krogsgaard
Luna Andersen Jelling Holm
Sofie Hundebøll Lund
Thea Ross Korsholm
7. Team Jovia Brejninggaard Efterskole
Anna Fuhr
Anna Tradsborg Poulsen
Emma Toftebjerg
Julie Kirkfeldt Ankersen
Kristine Hvelplund
Mai Marie Jensen
Sarah Ejgod Fredslund
Stine Gier Ventzelsen
8. Team Zevia Flemming Efterskole
Anna Madsen Plougmand
Anne Gejl
Anne Lundstrøm Jensen
Christina Braae Møller
Frida Vestergaard Welløv
Marie Clausen
Sarah Dichmann
9. Felicia Flemming Efterskole
Anna Tóra Holm Lund
Anna Lymann
Anne Lindahl Asmussen
Emilie Helene Kledal Overgaard
Emilie Nielsen
Emma Sigtenbjerggaard
Freja Nicolaisen Hansen
10. Team Lianna Sorø Gymnastikefterskole
Amalie Monberg
Amalie Lundsdal
Amie Hoffmann
Freja Olsen
Line Olsen
Louise Haffner
Mille Kilbæk
Nanna Villadsen
11. Vejstrup 1 Vejstrup Efterskole
Emma Louise Dalsgaard Rasmussen
Frederikke Wilki
Mette-Marie Sørensen
Nikoline Gilberg Jensen
Sofia Vallentin Christiansen
Victoria Caroline Ahlmann Pedersen
12. Vejstrup 2 Vejstrup Efterskole
Camilla Ørnebjerg
Emma Maia Pico Bay
Emma Nielsen
Emmie Moesgaard Dziemieszka
Freja Melohn Nielsen
Line Vraa
Mathilde Møller Larsen
Tea Holm
13. Team Aya Vesterlund Efterskole
Anne Sofie Gade Helms
Karoline Gundal Nikolajsen
Katrine Nygaard Ahrendsen
Lærke S. Maaløe-Jørgensen
Nikoline Dalsgaard Sørensen
Silke Cecilie Edelmann Rasztar
Stine Bech Spejlborg
Vicki Busk Damm
14. Team Khorami Vesterlund Efterskole
Iben Lang Nielsen
Inez Emilie Britorn Vestergaard
Julie Holm Kirkegaard
Julie Maarbjerg Svendsen
Kathrine Gru
Nanna Grønbech Willumsen
Sofie Vestermark
Sofie Hyldgaard Jespersen
15. Team Isra Vesterlund Efterskole
Alba Breinholt
Alberte Thygesen Nors
Caroline Lyager
Maria Slot Jensen
Sarah Camilla Dammann Lorenzen
Thea Oksfeldt Bjerrehuus
Trine Rix Bløcher
Victoria Falkesgaard Jakobsen

 

Række Redskab

Nr. Hold Forening
1. Lianna Sorø Gymnastikefterskole
Amalie Monberg
Amie Hoffmann
Emilia Hanberg
Eva Emsholm
Line Olsen
Louise Haffner
Mille Kilbæk
Nanna Villadsen
2. Bjergsnæs D Bjergsnæs Efterskole
Emilie Christensen
FrejA Linding Christensen
Ida Frandsen
Josefine Rasmussen
Kirstine Klausen
Louise Brandt Bertelsen
Matilde Nørhave Hansen
Minna Munk
Sofie Vium
Thilde Buch
3. Bjergsnæs G Bjergsnæs Efterskole
Annelina Poulsen
Emilie Gregersen
Emilie Østergaard
Julie Morsing
Julie Nedergaard
Katinka Kristensen
Nicoline Roed
rose jackson
Sisse Mai Diget
Sisse Schou Christensen
4. Team Zevia Flemming Efterskole
Anna Madsen Plougmand
Anne Gejl
Anne Lundstrøm Jensen
Christina Braae Møller
Frida Vestergaard Welløv
Marie Clausen
Sarah Dichmann
5. Team Sky Skyum Idrætsefterskole
Anna Sørensen
Catharina Skyldal
Freja Gro-Nielsen
Ida Mommer Damsgaard
Katrine Astrup
Laura Furbo
Sascha Vittrup
Silje Lundgaard Kæseler

 

Få nyhederne direkte
Tilmeld dig GymNYT - Vi holder dig opdateret ugentligt
Samtykkeerklæring til GymDanmark