Deltagerliste til Kvindelig Idrætsgymnastik
Landsstigestævne - d. 19-11-2011 - 20-11-2011
Gruppe 1Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anna Av reyni | ANAV251103 | Gymnastikforeningen Hermes |
2. | Sophia Smets | SOSM180203 | Gymnastikforeningen Hermes |
3. | Emilie Midtbøll | EMMI020503 | KG66 Kastrup |
4. | Isabella Dyresberg Bøckhaus | ISBØ210703 | KG66 Kastrup |
5. | Laura Juul Pallesen | LAPA080803 | KG66 Kastrup |
6. | Liv Strauss | LIST240404 | KG66 Kastrup |
7. | Liva Petersen | LIPE271204 | KG66 Kastrup |
8. | Salma Vittrup | SAVI050803 | KG66 Kastrup |
9. | Maja Juel Mortensen | MAJU011203 | Nakskov GF |
10. | Rose stokholm sørensen | ROST220903 | Nakskov GF |
11. | Agnes Marie Ungermann | AGUN311203 | Nivå GF |
12. | Cecilie Kiergaard Miltoft | CEKI260303 | Nivå GF |
13. | Mila Nesland Bråten | MINE290403 | Nivå GF |
14. | Oline Pauli Bonné | OLPA040203 | Nivå GF |
15. | Sofia Rahbek | SORA160204 | Nivå GF |
16. | Asta Untermann | ASUN190203 | Helsingør GF |
17. | Karoline Egebjerg Rasmussen | KAEG230303 | Helsingør GF |
18. | Olivia Grønborg Skousen | OLGR060603 | Helsingør GF |
19. | Aline Gundersen | ALGU070904 | Skive GF |
20. | Caroline Krogsgaard | CAKR290105 | Skive GF |
21. | Laura Hedegård Rasmussen | LARA011103 | Skive GF |
22. | Michelle Hulegaard Lyng | MILY290204 | Skive GF |
23. | Emma Villekjær | EMVI171103 | Viborg Gymnastik-Forening |
24. | Annesofie Sigvardt | ANSI160604 | Vejlby IK (VIK) |
25. | Caroline Henriksen | CAHE270103 | Vejlby IK (VIK) |
26. | Mille Malou Kejser | MIKE250504 | Vejlby IK (VIK) |
27. | Thea Sigvardt | THSI160604 | Vejlby IK (VIK) |
28. | Zelia Cheri Weinholt | ZEWE240604 | Vejlby IK (VIK) |
Gruppe 2
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Clara Julie Munch | CLMU281102 | Gymnastikforeningen Hermes |
2. | Laura Holm Kristensen | LAHO090902 | Gymnastikforeningen Hermes |
3. | Nadine Holm Larsen | NAHO150302 | Gymnastikforeningen Hermes |
4. | Emma Nielsen | EMNI121102 | KG66 Kastrup |
5. | Frederikke Sommer Mayland | FRMA280802 | Farum Gymnastikforening |
6. | Emilie Neergaard | EMNE011002 | Greve Gymnastik og Trampolin |
7. | Dominika Haja | DOHA310102 | Nakskov GF |
8. | Ida Marie Andersen | IDAN160502 | Nivå GF |
9. | Lilli Kirkegaard Christensen | LIKI171002 | Nivå GF |
10. | Alberte Bering Brandstrup | ALBR041002 | Viborg Gymnastik-Forening |
11. | Frida Buhl | FRBU010502 | Viborg Gymnastik-Forening |
12. | Julie Futtrup | JUFU250602 | Viborg Gymnastik-Forening |
13. | Maria Dyhrholm | MADY140502 | Viborg Gymnastik-Forening |
14. | Guðrún Birna Kristjánsdóttir | GUKR070502 | Vejlby IK (VIK) |
Gruppe 3
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Mia Gringer | MIGR210901 | Gymnastikforeningen Hermes |
2. | Eva Støhrmann-Brun | EVST191201 | KG66 Kastrup |
3. | Caroline Steffensen | CAST211101 | Greve Gymnastik og Trampolin |
4. | Sofia Bjørnholdt | SOBJ220801 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Isabella Agnete Clausen | ISCL180501 | Nakskov GF |
6. | Josefine Brøchner Søndergaard | JOBR300801 | Nivå GF |
7. | Julie Jensen | JUJE191001 | Helsingør GF |
8. | Maria Konsten | MAKO030701 | Helsingør GF |
9. | Olivia Bering Hougaard | OLHO180701 | Helsingør GF |
10. | Stine Bak Bruun | STBR231101 | Skive GF |
Gruppe 4
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Anne Zepernick | ANZE080300 | Gefion |
2. | Simone Mie Francesca Abbondio | SIAB240100 | Gefion |
3. | Annili Rose Køber | ANKØ160999 | Farum Gymnastikforening |
4. | Clara Dahl Meincke | CLDA260600 | Farum Gymnastikforening |
5. | Kia Hansen | KIHA291100 | Farum Gymnastikforening |
6. | Victoria Gilberg | VIGI230100 | Farum Gymnastikforening |
7. | Amy Lisa Surry | AMSU190600 | Greve Gymnastik og Trampolin |
8. | Louise Kaas | LOKA060500 | Greve Gymnastik og Trampolin |
9. | Mathilde Zeuthen Pedersen | MAZE190599 | Greve Gymnastik og Trampolin |
10. | Sarah Bjørnholdt | SABJ140599 | Greve Gymnastik og Trampolin |
11. | Celine Nielsen | CENI220399 | Nakskov GF |
12. | Maria Kamper | MAKA310199 | Nakskov GF |
13. | Rebecca Astrid Szyska Hansen | REHA290500 | Nakskov GF |
14. | Vibe Stokholm Sørensen | VISØ080699 | Nakskov GF |
15. | Halldora Bjørgvinsdottir | HABJ180199 | Nivå GF |
16. | Andrea Bering Hougaard | ANHO230899 | Helsingør GF |
17. | Mathilde Fuglsang | MAFU300599 | Skive GF |
18. | Louise Ammitzbøll | LOAM051099 | Viborg Gymnastik-Forening |
Gruppe 5
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Caroline Rose | CARO210498 | Gefion |
2. | Mille Valentiner-Branth | MIVA261097 | Gefion |
3. | Nanna Thingsted Jønsson | NAJØ150297 | Gefion |
4. | Sofie Knudsen Sørensen | SOSØ080898 | Greve Gymnastik og Trampolin |
5. | Fie Møller | FIMØ130298 | Helsingør GF |
6. | Julie Christiansen | JUCH180498 | Helsingør GF |
7. | Un Ha Cho | UNCH300498 | Helsingør GF |
Gruppe 6
Nr. | Navn | Licens | Forening |
1. | Katharina Balsløw | KABA270498 | Farum Gymnastikforening |
2. | Nanna Brochmann | NABR081195 | Nakskov GF |
3. | Camilla Egebjerg Rasmussen | CARA240796 | Helsingør GF |
4. | Sophia Christiansen | SOCH160902 | Vejlby IK (VIK) |